Εξέταση Γραφική με Υπολογιστές [Ιούνιος 2012]

Διδάσκοντες: Δ. Διαμαντίδης, Επ. Καθηγητής

Εξέταση Γραφική με Υπολογιστές [Ιούνιος 2012]

Δημοσίευσηαπό elen » 29 Ιουν 2012, 19:55

Καλησπέρα!

Ξέρει κανείς αν φέτος θα έχουμε ανοιχτά βιβλία στην εξέταση του μαθήματος;; ???
elen
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 01 Φεβ 2009, 22:30

Re: Γραφικά με Υπολογιστές - Εξέταση [Ιούνης 2012]

Δημοσίευσηαπό MNO » 29 Ιουν 2012, 20:13

Να ρωτησω και κατι αλλο, εγω δεν εχω παρει βιβλιο (εκτουτου δεν εχω παει ποτε στο μαθημα), αν διαβασω αυτο που υπαρχει στο e-class αρκει?

(ρωταω γιατι στην κρυπτογραφια αρκουσε!)
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Γραφικά με Υπολογιστές - Εξέταση [Ιούνης 2012]

Δημοσίευσηαπό alehunter » 29 Ιουν 2012, 20:27

γιατι δεν πας να βγαλεις μια καρτα βιβλιοθηκης και να δανειστεις απο εκει το βιβλιο???
δεν ειναι τπτ μια αιτηση κανεις,την αλλη μερα ειναι ετοιμη,πας προκατ με την αιτηση και μια φωτογραφια(αστυνομικης ταυτοτητας) και τελος
Βολευει γενικα και μαλιστα απο την στιγμη που δεν υπαρχει προστιμο αν δεν παραδωσεις το βιβλιο στην ωρα του ποιο το προβλημα???
Άβαταρ μέλους
alehunter
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1527
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 01:33
Τοποθεσία: ακριβώς εκεί που θες να 'μαι
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Γραφικά με Υπολογιστές - Εξέταση [Ιούνης 2012]

Δημοσίευσηαπό MNO » 29 Ιουν 2012, 21:51

alehunter έγραψε:γιατι δεν πας να βγαλεις μια καρτα βιβλιοθηκης και να δανειστεις απο εκει το βιβλιο???
δεν ειναι τπτ μια αιτηση κανεις,την αλλη μερα ειναι ετοιμη,πας προκατ με την αιτηση και μια φωτογραφια(αστυνομικης ταυτοτητας) και τελος
Βολευει γενικα και μαλιστα απο την στιγμη που δεν υπαρχει προστιμο αν δεν παραδωσεις το βιβλιο στην ωρα του ποιο το προβλημα???


AwayFromXanthi ;D
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Γραφικά με Υπολογιστές - Εξέταση [Ιούνης 2012]

Δημοσίευσηαπό alehunter » 29 Ιουν 2012, 21:53

MNO έγραψε:
alehunter έγραψε:γιατι δεν πας να βγαλεις μια καρτα βιβλιοθηκης και να δανειστεις απο εκει το βιβλιο???
δεν ειναι τπτ μια αιτηση κανεις,την αλλη μερα ειναι ετοιμη,πας προκατ με την αιτηση και μια φωτογραφια(αστυνομικης ταυτοτητας) και τελος
Βολευει γενικα και μαλιστα απο την στιγμη που δεν υπαρχει προστιμο αν δεν παραδωσεις το βιβλιο στην ωρα του ποιο το προβλημα???


AwayFromXanthi ;D

φτηνα επιχειρηματα :D
Άβαταρ μέλους
alehunter
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1527
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 01:33
Τοποθεσία: ακριβώς εκεί που θες να 'μαι
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Γραφικά με Υπολογιστές - Εξέταση [Ιούνης 2012]

Δημοσίευσηαπό elen » 29 Ιουν 2012, 22:23

MNO έγραψε:Να ρωτησω και κατι αλλο, εγω δεν εχω παρει βιβλιο (εκτουτου δεν εχω παει ποτε στο μαθημα), αν διαβασω αυτο που υπαρχει στο e-class αρκει?

(ρωταω γιατι στην κρυπτογραφια αρκουσε!)



Από ό,τι έχω ακούσει αρκεί ναι, βασικά αυτό που είναι στο e-class είναι το βιβλίο που δίνει. Απλά έχει υπάρξει χρονιά που οι εξετάσεις γίνανε με κλειστά βιβλία, ενώ συνήθως ήτανε με ανοιχτά, οπότε αν φέτος είναι με ανοιχτά μάλλον θα χρειαστεί να το εκτυπώσεις.
elen
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 01 Φεβ 2009, 22:30

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron