Πτυχιακή Εξέταση ΣΗΕ ΙΙΙ [Ιούνιος 2008]

Διδάσκοντες: Α. Σαφιγιάννη, Αν. Καθηγήτρια

Πτυχιακή Εξέταση ΣΗΕ ΙΙΙ [Ιούνιος 2008]

Δημοσίευσηαπό danai » 02 Ιουν 2008, 10:35

Σήμερα βγήκε η εξής ανακοίνωση στο eclass :

ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΗΕ ΙΙΙ (2-6-2008) 
Ανακοινώνεται στους επί πτυχίω φοιτητές του ΤΗΜ&ΜΥ ότι η εξέταση Ιουνίου στο μάθημα ΣΗΕ ΙΙΙ θα γίνει την Τετάρτη 4/6/08  και ώρα 10.00 το πρωί σε όποια από τις αίθουσες Β των ΠΡΟΚΑΤ είναι ελεύθερη.

ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΜΕ !!!! Τελικά οι πτυχιακές πότε θα γίνουν ;;;;πριν ή μετά την κανονική εξεταστική ;;;;

Α!!! Και μην ξεχάσετε να δηλώσετε το μάθημα μέχρι αύριο....Τουλάχιστον προλαβαίνουμε να το δηλώσουμε...γιατί να προλάβουμε να το διαβάσουμε είναι απίθανο!!!

http://www.ee.duth.gr/index.php?option= ... 2&Itemid=2
Τελευταία επεξεργασία από megatron και 09 Αύγ 2010, 10:31, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσθήκη ημερομηνίας στον τίτλο
danai
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 14:38

Re: Πτυχιάκη Ιουνίου στα ΣΗΕ 3

Δημοσίευσηαπό iagros » 02 Ιουν 2008, 10:55

:o :o :o Μήπως δε μετράμε καλά και ο 6ος μήνας είναι ο Ιούλιος ???, αυτό πρέπει να συμβαίνει, πιο λογικό δεν είναι ο 6ος μήνας του χρόνου να είναι ο Ιούλιος από το να βγαίνει ανακοίνωση για εξέταση μετά από δύο μέρες ??? Υπάρχει κανείς λογικός άνθρωπος σε αυτό το πανεπιστήμιο; Ακούει κανείς; :o :o :o

Και κάτι μέσα μου μου το'λεγε από μέσα Μαίου ''Διάβασε ΣΗΕ ΙΙΙ θα την κάνει την έκπληξη η Σαφιγιάννη'' Χαλαρός εγώ!!! Η Σαφιγιάννη μου φταίει τώρα ; ;D

Που είναι το βιβλίο ??? που είναι η ύλη ??? που έχω τις σημειώσεις ??? του εργαστηρίου ??? μαμάάάάάά :'(

Merge συνεχόμενων posts
Τελευταία επεξεργασία από iagros και 02 Ιουν 2008, 13:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron