Χορήγηση Φοιτητικών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου [2011-2012]

Ανακοινώσεις γενικής φύσεως σχετικά με το Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Δ.Π.Θ.

Re: Χορήγηση Φοιτητικών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου [2011-201

Δημοσίευσηαπό rayzor » 16 Οκτ 2011, 23:07

καλησπερα παιδια.ειμαι πρωτοετης και θα ερθω Ξανθη οταν αρχισουν τα μαθηματα δηλαδη στις 23-24.υπαρχει καποια προθεσμια για το πασο γιατι δεν εχω κανει τις διαδικασιες ακομα.δεν εχω παρει τον κωδικο.θα μπορεσω να το παραλαβω οταν ερθω ή θα εχω προβλημα?
rayzor
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 23:03

Re: Χορήγηση Φοιτητικών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου [2011-201

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 16 Οκτ 2011, 23:13

από ότι λένε πιο πάνω μπορείς όλο το ακαδημαικό έτος να κάνεις αίτηση. Αφού δεν έχεις κωδικό για την ώρα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..Πάρε τηλ στην γραμματεία αύριο να τσεκάρεις αν υπάρχει προθεσμία υποβολής ;)
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Χορήγηση Φοιτητικών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου [2011-201

Δημοσίευσηαπό Seitjo90 » 16 Οκτ 2011, 23:43

rayzor έγραψε:καλησπερα παιδια.ειμαι πρωτοετης και θα ερθω Ξανθη οταν αρχισουν τα μαθηματα δηλαδη στις 23-24.υπαρχει καποια προθεσμια για το πασο γιατι δεν εχω κανει τις διαδικασιες ακομα.δεν εχω παρει τον κωδικο.θα μπορεσω να το παραλαβω οταν ερθω ή θα εχω προβλημα?


2.Ποια είναι η χρονική περίοδος υποβολής των αιτήσεων για απόκτηση του ΠΑΣΟ;
Οι φοιτητές θα μπορούν να υποβάλλουν την ηλεκτρονική αίτηση καθ'όλη τη διάρκεια του ακαδημαϊκού έτους 2011-12.

Οπότε έλα Ξάνθη, πάρε κωδικό και ξεκίνα τη διαδικασία μετά...

Για άλλες απορίες διάβασε εδώ:
http://paso.minedu.gov.gr/FAQ.aspx
Some people want it to happen, some wish it would happen, and others make it happen - Michael Jordan
Άβαταρ μέλους
Seitjo90
Γενικός Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1983
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2008, 19:24
Τοποθεσία: Dublin, Ireland
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Προηγούμενη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

cron