Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Συζητήσεις σχετικά με το δημοφιλέστερο άθλημα, το ποδόσφαιρο.

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 23 Ιαν 2008, 17:26

iagros έγραψε:Vagoulas είσαι άδικος, τι μπάλα περιμένεις να δεις δηλαδή ;
Τις τελευταίες αγωνιστικές η ομάδα έπιασε ρυθμό, θα επανέλθω μετά την επιβεβαίωση της πρόβλεψης μου!  ;)

Επλίζω να μην κάνω πολύ καιρό να σε δω...αν και εδώ που τα λέμε μάλλον θα κάνω  ;)
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό iagros » 25 Ιαν 2008, 14:38

Vagoulas μας υποτιμάς πολύ, εγω θα ανοιχτώ κι άλλο και θα κάνω και άλλη δήλωση από τώρα. Στον τελικό του κυπέλλου θα έρθεις παρεάκι;
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 25 Ιαν 2008, 15:12

iagros έγραψε:Vagoulas μας υποτιμάς πολύ, εγώ θα ανοιχτώ κι άλλο και θα κάνω και άλλη δήλωση από τώρα. Στον τελικό του κυπέλλου θα έρθεις παρεάκι;

Φυσικά και θα έρθω κανένα πρόβλημα εκτός αν έχεις εσύ βλέποντας τον Jordjevic να σηκώνει...δεν θυμάμαι και εγώ πιο κύπελλο έχασα το μέτρημα  :P ;) 
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό kormoranos » 29 Ιαν 2008, 22:12

Με τον Kallon πιστεύω πως το πρωτάθλημα έχει τελειώσει από τώρα, παρά το καταφανέστατο ΄΄σπρώξιμο΄΄ των αιωνίων από τα κοράκια.
Όσο για το κυπελλάκι, αυτό είναι για να ασχολούνται μόνο τελειωμένοι τύπου Λάρισας, Ξάνθης κτλ.

Υ.Γ. Λευτεριά στους φυλακισμένους οπαδούς.
Άβαταρ μέλους
kormoranos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 14 Ιαν 2008, 11:56

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό iagros » 29 Ιαν 2008, 23:59

Kormoranos μάλλον σε τσούξανε πολύ τα δύο μπαλάκια που έφαγες στο κύπελλο, ο Tomas πάντως σε 3 αγωνιστικές θα σου έρθει και στο O.A.K.A. και για να προλάβω τον Vagoulas τα δικά σου σπρωξίματα μη νομίζεις πως τα ξέχασε κανένας...

Υ.Γ. : Στη << στενή >> όσοι άεργοι ζούνε μόνο για το ποδόσφαιρο.
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό kormoranos » 30 Ιαν 2008, 10:01

Ότι είπα παραπάνω για το κυπελλάκι εξακολουθεί να ισχύει..
Σου εύχομαι καλή επιτυχία στη συνέχεια, αν και δε το πιστεύω, μάλλον ούτε εσύ το πιστεύεις...

Τόμας σε περιμένουμε, ο πελάτης έχει πάντα δίκιο...

Για θυμησέ μου γιατί έχω ξεχάσει...
Άβαταρ μέλους
kormoranos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 14 Ιαν 2008, 11:56

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό iagros » 30 Ιαν 2008, 15:25

Ένα πρόχειρο που μου ήρθε στο μυαλό είναι με τη Λάρισα στο Ο.Α.Κ.Α.
Η συζήτηση βέβαια δεν έχει κανένα νόημα αφού τα πράσινα, κόκκινα, κίτρινα γυαλιά είναι πολύ μα πολύ θαμπά...
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 01 Φεβ 2008, 20:38

Πάντως όσο αναφορά τις χειμερινές μεταγραφές δεν νομίζω να έμεινε κανείς παραπονεμένος?! και οι 3 μεγάλοι του κέντρου πήραν καλούς παίχτες (π.χ. Μπελούσι, Σπυρόπουλος, Καλόν) αλλά και οι Θεσσαλονικείς φέραν μεγάλους σε ηληκία μεν αλλά έμπειρους παίχτες δε (Αμορόζο και Κονσεϊσάο). Κάτι πάει να γίνει φέτος πάντως, συγκριτικά με τις άλλες χρονιές μιλώντας έχει επέλθει ένας ανταγωνισμός. Ελπίζω να μας βγει σε καλό! 
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό JoVou » 04 Φεβ 2008, 01:46

Πράγματι φίλε Vagoulas, κάτι αρχίζει να φαίνεται στον ορίζοντα. Ν ανέβουν λίγο και οι ομάδες της Θεσ/νικης, αν όχι και της υπόλοιπης επαρχίας...
όσο για τα σημερινά στραβοπατήματα, καλύτερα που γίναν έτσι, να γευτεί και λίγο ο ΠΑΟ την κορυφή αλλά και να ανεβάσουν απόδοση όλοι...έρχεται κι η Chelsea εν καιρώ...μη κλαίμε μετά όλοι μαζί...ε?!
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 11 Φεβ 2008, 13:15

Η επιστολή της Καλαμαριάς πάντως έκλεψε την παράσταση."... κρίμα να κερδίσετε τον αγώνα στις δικαστικές αίθουσες...". Η απόφαση δε ήταν αρκετά περίεργη. Επανάληψη του αγώνα... Λες και η Καλαμαριά κάθε μέρα κερδίζει τους μεγάλους.

Αλλά δε θέλω να σταθώ εκεί για να δικαιολογήσω την πορεία του Παο (άραγε καταλάβατε ότι είμαι Πανάθας;;;; :P). Αυτή η δυστοκία του στο σκοράρισμα είναι απίστευτα ανησυχητική.

Από εκεί και πέρα, ενώ το πρωτάθλημα ξεκίνησε κάπως βαρετά, φαίνεται πως αρκετές ομάδες έχουν πάρει τα πάνω τους, με εξαίρεση κάποιες που τα έχουν πάρει από την αρχή του πρωταθλήματος κι αυτό είναι πολύ καλό... Επιτέλους όταν θα παίζουν "οι μεγάλοι" εναντίων των υπολοίπων να υπάρχει και λίγο σασπένς.

Και κανείς δεν έχει μιλήσει νομίζω για την καλή πορεία στην Ευρώπη φέτος εκ μέρους όλων των ομάδων. Ανεβαίνει θέσεις η Ελλάδα στη βαθμολογία και πάλι μετά τον κατήφορο των προηγούμενων ετών. Άντε να δούμε
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Προηγούμενη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron