Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Συζητήσεις σχετικά με το δημοφιλέστερο άθλημα, το ποδόσφαιρο.

Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 11 Ιαν 2008, 19:28

Σας καλωσορίζουμε στο καινούριο board του forum. Μπορείτε να σχολιάσετε τα πάντα γύρω από το φετινό ελληνικό πρωτάθλημα.
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 11 Ιαν 2008, 19:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 11 Ιαν 2008, 19:37

Ευτυχώς φέτος ισχύει το ρητό κάθε πέρσι και χειρότερα και το λέω αυτό γιατί και ανταγωνιστικό πρωτάθλημα υπάρχει αλλά και οι ελληνικές ομάδες πήγαν και συνεχίζουν να πηγαίνουν (όσες από αυτές συνεχίζουν) καλά στην Ευρώπη. Δεν νομίζω να έχει κανείς παράπονο?
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Joshi » 11 Ιαν 2008, 19:41

Αν και δεν ξέρω και πολλά από μπάλα, μπορώ να πώ οτι φέτος το πρωτάθλημα έχει γίνει αρκετά ενδιαφέρον λόγω της ανόδου του Αστέρα Τρίπολης, ο οποίος έχει δώσει ένα νέο νόημα στο ελεύθερο ποδόσφαιρο...  :P
Άβαταρ μέλους
Joshi
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 00:00

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 11 Ιαν 2008, 19:45

Joshi δεν νομίζω ότι έχει δώσει νόημα τόσο στο ελεύθερο ποδόσφαιρο. Δεν παίζει τόσο καλή μπάλα αλλά έχει παιχνίδι τακτικής περισσότερο (αυτό οφείλεται περισσότερο στον προπονητή) και παίρνει αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Strouth » 12 Ιαν 2008, 19:24

I t***a tha einai me tin Chelsea!!Kapoia agorakia tha einai spasmena, kokkinismena kai tha milane gia praktores!! Etsi einai, opou den pernaei i sfyrixtra pairnoume p***i!!
Parepiptontws, kanenas den milise gia tin "PENTAKATHARI" niki tou olympiakou me ton Irakli!!
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 17 Ιαν 2008, 13:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Strouth
 

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 12 Ιαν 2008, 19:32

Strouth έγραψε:I tsonta tha einai me tin Chelsea!!Kapoia agorakia tha einai spasmena, kokkinismena kai tha milane gia praktores!! Etsi einai, opou den pernaei i sfyrixtra pairnoume p***i!!
Parepiptontws, kanenas den milise gia tin "PENTAKATHARI" niki tou olympiakou me ton Irakli!!

Κάποιοι μάλλον έχουν να δουν πρωτάθλημα από την κοιλιά της μάνας τους έχουν ξενερώσει απίστευτα και λένε μόνο για αγγλικό πρωτάθλημα. Ας παίζω εγώ με την Chelsea και ας είμαι τρελαμένος για 1 μήνα άμα χάσουμε. Τουλάχιστον δεν θα σκέφτομαι αν υπάρχει κάποιος "καλοθελητής" βουλευτής για να μου χαρίσει τα χρέη ή τι θα κάνω την επόμενη εβδομάδα στο DERBY(?) με τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.
Τελευταία επεξεργασία από James και 13 Ιαν 2008, 03:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 12 Ιαν 2008, 20:52

Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τα παιδιά γιατί έσβησα κάποια μηνύματα τα οποία δεν άρμοζαν στο στο παρών topic αλλά και δεν είναι τόσο ελκυστικά για ένα forum το οποίο θα δημοσιευτεί σε λίγο καιρό. Το λάθος είναι δικό μου γιατί εγώ ξεκίνησα την όλη ιστορία. Υπόσχομαι ότι στο μέλλον δεν θα υπάρχουν τέτοιες συμπεριφορές.
Ευχαριστώ!   
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 13 Ιαν 2008, 01:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό JoVou » 12 Ιαν 2008, 22:07

Vagoulas έγραψε:Κάποιοι μάλλον έχουν να δουν πρωτάθλημα από την κοιλιά της μάνας τους έχουν ξενερώσει απίστευτα και λένε μόνο για αγγλικό πρωτάθλημα. Ας παίζω εγώ με την Chelsea και ας είμαι τρελαμένος για 1 μήνα άμα χάσουμε. Τουλάχιστον δεν θα σκέφτομαι αν υπάρχει κάποιος "καλοθελητής" βουλευτής για να μου χαρίσει τα χρέη ή τι θα κάνω την επόμενη εβδομάδα στο DERBY(?) με τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

Πες τα Vagoula. Αν είναι δυνατόν να μας τη λένε.Που πήγανε ρε οι φίλαθλοι πια..ρε οι ομάδες μας στην Ευρώπη είναι ΕΝΑ! Μια γροθιά! ;D
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 12 Ιαν 2008, 22:23

JoVou έγραψε:Πες τα Vagoula. Αν είναι δυνατόν να μας τη λένε.Που πήγανε ρε οι φίλαθλοι πια..ρε οι ομάδες μας στην Ευρώπη είναι ΕΝΑ! Μια γροθιά! ;D

JoVou εγώ τα λέω αλλά όταν η μιζέρια είναι το κυρίαρχο χαρακτηριστικό του κλασσικού του macaca του Έλληνα τι άλλο μπορεί να πει κανείς. Τι να κάνεις μωρέ λες και θα αλλάξουμε ποτέ...
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό soikez » 20 Ιαν 2008, 15:32

Για πολύ γέλιο....

Πρώτα εδώ:
http://xray.yooblog.gr/2008/01/05/96/

και μετά εδώ:
http://xray.yooblog.gr/2008/01/06/119/
soikez
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:22

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Joshi » 20 Ιαν 2008, 16:04

Είναι τρελοί αυτοί οι Αθηναίοι
Άβαταρ μέλους
Joshi
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 00:00

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό iagros » 23 Ιαν 2008, 00:29

Ένα quizάκι : Σε πόσες αγωνιστικές θα είναι η Ξάνθη πάνω από τον Αστέρα;

Γύρω στις 6 λέω ...
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό JoVou » 23 Ιαν 2008, 03:14

iagros έγραψε:Ένα quizάκι : Σε πόσες αγωνιστικές θα είναι η Ξάνθη πάνω από τον Αστέρα;

Γύρω στις 6 λέω ...

Δύσκολα...παραδόξως πιστεύω ότι ο Αστέρας παίζει καλύτερη μπάλα...αρα ας παραμείνει για την ώρα εκεί που του αξίζει! ;)
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 23 Ιαν 2008, 09:14

iagros έγραψε:Ένα quizάκι : Σε πόσες αγωνιστικές θα είναι η Ξάνθη πάνω από τον Αστέρα;

Γύρω στις 6 λέω ...


Να πω εγώ κάτι άλλο μήπως να βάζαμε σε πόσες αγωνιστικές θα παίξει η Ξάνθη μπάλα? 10?! όχι αγωνιστικές χρόνια εννοώ... ;)
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 23 Ιαν 2008, 10:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Η γνώμη σας για την φετινή Super League.

Δημοσίευσηαπό iagros » 23 Ιαν 2008, 17:23

Vagoulas είσαι άδικος, τι μπάλα περιμένεις να δεις δηλαδή ;
Τις τελευταίες αγωνιστικές η ομάδα έπιασε ρυθμό, θα επανέλθω μετά την επιβεβαίωση της πρόβλεψης μου!  ;)
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 23 Ιαν 2008, 17:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης