CL 07-08

Συζητήσεις σχετικά με το δημοφιλέστερο άθλημα, το ποδόσφαιρο.

CL 07-08

Δημοσίευσηαπό FaNt0M » 20 Φεβ 2008, 21:08

Ποιος πιστεύετε ότι θα πάρει φέτος την κούπα??

Liverpool είμαι, αυτή πιστεύω θα το πάρει.  ;)
Unione Sportiva Pro Vercelli
Άβαταρ μέλους
FaNt0M
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 20:14

Re: CL 07-08

Δημοσίευσηαπό JoVou » 21 Φεβ 2008, 01:21

εγώ μέχρι να αποκλειστεί ο Θρύλος, λέω ότι θα το πάρει αυτος!
Παρόλα αυτά, νομίζω η Man Ud. φετος...είναι ασυναγώνιστη.

'Αντε να δούμε...
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: CL 07-08

Δημοσίευσηαπό J4cobK3ll » 21 Φεβ 2008, 23:23

Δύσκολο να πεις για την κούπα,κάθε χρόνο βαφτίζουμε και ένα φαβορί και τελικά βγαίνει άλλο....Η Manchester δείχνει πολύ δυνατή αλλά δεν τη βλέπω για κούπα....Έχει δύσκολο πρόγραμμα στην Πρέμιερ Λίγκ και κάποια στιγμή θα γκελάρει... Αλλά τετράδα θα πάει μαζί με Barca Liverpool και Milan.Απο αυτές τις 4 θα είναι....κάτι μου λέει πως θα ναι η Milan
J4cobK3ll
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 19 Φεβ 2008, 20:05

Re: CL 07-08

Δημοσίευσηαπό iagros » 22 Φεβ 2008, 13:27

Ρε παιδιά ακόμη να βάλετε μυαλό; Τη Άρσεναλ ,Μάντσεστερ και Λίβερπουλ μου λέτε; Τον Μάιο πάλι ο γερο-Πάολο θα το σηκώσει και θα μας ξανατρελάνει! FORZA MILAN!!!
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: CL 07-08

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 22 Φεβ 2008, 16:43

Μάγκες είναι λίγο δύσκολο να μιλάμε από τώρα για το ποιος θα το πάρει Champions League είναι όχι ελληνικό πρωτάθλημα. Παρόλα αυτά θα ψηφίσω του μάγους της μπάλας "μπαουγκράνα" αν και η Manchester φέτος βγάζει φωτιές. Λες να κάνει το μπαμ ο Θρύλος?! Θα την κάψω την Ξάνθη αν το πάρει...
iagros έγραψε:Ρε παιδιά ακόμη να βάλετε μυαλό; Τη Άρσεναλ ,Μάντσεστερ και Λίβερπουλ μου λέτε; Τον Μάιο πάλι ο γερο-Πάολο θα το σηκώσει και θα μας ξανατρελάνει! FORZA MILAN!!!

Πάλι αυτός ο Maldini θα πεθάνει από τα αναβολικά δεν του το πε κανένας! Λες ρε iagros να το πάρουν οι "προβοκάτορες" του ποδοσφαίρου πάλι?! Δεν θα ξαναδώ Champions League ειληκρινά σου μιλάω θα το ρίξω στο χόκει!
Τελευταία επεξεργασία από Vagoulas και 22 Φεβ 2008, 16:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: CL 07-08

Δημοσίευσηαπό iagros » 23 Φεβ 2008, 01:24

Vagoulas έγραψε:Πάλι αυτός ο Maldini θα πεθάνει από τα αναβολικά δεν του το πε κανένας! Λες ρε iagros να το πάρουν οι "προβοκάτορες" του ποδοσφαίρου πάλι?! Δεν θα ξαναδώ Champions League ειληκρινά σου μιλάω θα το ρίξω στο χόκει!


Προβοκάτορες-ξεπροβοκάτορες όταν οι Κακά,Ζέεντορφ και Πίρλο παίζουν μπάλα οι αμυντικοί κάνουν τα συγκρουόμενα (http://www.youtube.com/watch?v=wh7r4lDT ... re=related)
Όσο για τα αναβολικά η Μίλαν έχει χάσει ένα τελικό από τα ντοπαρισμένα Γαλλάκια το 93 οπότε κάπως πρέπει να αμυνθούμε και εμείς ;)
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες