Bug

Συζήτηση αποκλειστικά και μόνο για το site και το forum. Προτείνετε ιδέες και επισημάνετε προβλήματα που συναντάτε.

Bug

Δημοσίευσηαπό starchild » 03 Ιουν 2009, 17:17

Κάτι πάει λάθος στο μάθημα Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υλικών, στα topic του 4ου Εξαμήνου.
Κάτι με ένα ποστ του χρήστη Stokos το οποίο δεν εμφανίζει
Άβαταρ μέλους
starchild
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 21 Μάιος 2008, 01:30

Re: Bug

Δημοσίευσηαπό megatron » 03 Ιουν 2009, 18:01

Φίλε μου Starchild, επειδή φαντάζομαι το πρόβλημα που θα σου έχει δημιουργηθεί, γιατί είχα κι εγώ παρόμοιο, τότε μπορείς να κάνεις τα εξής:
Κάνε Logout τόσο από το forum όσο και από τη Joomla και να καθαρίσεις μερικά "σκουπίδια" από τον browser σου (σε Firefox Ctrl+Shift+Del και επιλογή Cαche, Cookies, Offline Website Data).
Eπίσης, πριν ξανακάνεις Login, βεβαιώσου ότι έχεις κάνει ανανέωση της σελίδας με Ctrl+F5. Κάνε login και δες αν έχει λυθεί το πρόβλημα. Εάν όχι -φαντάζομαι το έχεις ήδη κάνει- δοκίμασε να πατήσεις "Σημειώστε τις Δ. Συζητήσεις ως αναγνωσμένες". Ελπίζω τότε να έχει λυθεί το πρόβλημά σου..... ;)

Δοκίμασε και πες μας!
Άβαταρ μέλους
megatron
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 08 Απρ 2008, 17:46
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Bug

Δημοσίευσηαπό Stokos » 03 Ιουν 2009, 20:05

megatron έγραψε:Φίλε μου Starchild, επειδή φαντάζομαι το πρόβλημα που θα σου έχει δημιουργηθεί, γιατί είχα κι εγώ παρόμοιο, τότε μπορείς να κάνεις τα εξής:
Κάνε Logout τόσο από το forum όσο και από τη Joomla και να καθαρίσεις μερικά "σκουπίδια" από τον browser σου (σε Firefox Ctrl+Shift+Del και επιλογή Cαche, Cookies, Offline Website Data).
Eπίσης, πριν ξανακάνεις Login, βεβαιώσου ότι έχεις κάνει ανανέωση της σελίδας με Ctrl+F5. Κάνε login και δες αν έχει λυθεί το πρόβλημα. Εάν όχι -φαντάζομαι το έχεις ήδη κάνει- δοκίμασε να πατήσεις "Σημειώστε τις Δ. Συζητήσεις ως αναγνωσμένες". Ελπίζω τότε να έχει λυθεί το πρόβλημά σου..... ;)

Δοκίμασε και πες μας!


To bug συνελήφθη!
Εικόνα
Stokos
 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες