"Αυτο-Διαγραφή"

Συζήτηση αποκλειστικά και μόνο για το site και το forum. Προτείνετε ιδέες και επισημάνετε προβλήματα που συναντάτε.

"Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό PetrosEZ » 17 Σεπ 2009, 19:34

- Αναζήτησα πως γίνεται η "αυτο-διαγραφή" αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση - Μήπως, σας παρακαλώ, μπορείτε να μου υποδείξετε τον τρόπο; - Ευχαριστώ εκ των προτέρων - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος
PetrosEZ
 

Re: "Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό James » 17 Σεπ 2009, 19:39

PetrosEZ έγραψε:- Αναζήτησα πως γίνεται η "αυτο-διαγραφή" αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση - Μήπως, σας παρακαλώ, μπορείτε να μου υποδείξετε τον τρόπο; - Ευχαριστώ εκ των προτέρων - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος

Ορίστε σαν διεύθυνση email του προς διαγραφή λογαριασμού το "[email protected]"και θα απενεργοποιηθεί αυτόματα εντός ολίγων ημερών.
(Μόνο) James
Άβαταρ μέλους
James
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 1740
Εγγραφή: 08 Ιαν 2008, 22:29
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Όχι ρε γ@moto

Δημοσίευσηαπό ckoukou » 17 Σεπ 2009, 20:20

Μα γιατί το κάνεις αυτό; Τι ένας, τι δύο συνονόματοι. Έχουμε και άλλη τέτοια περίπτωση. Σου ζητώ να το ξανασκεφτείς.
Τέλος πάντων. Εσύ αποφασίζεις. Αν εγκαταλείψεις τό όνομα, μπορώ να το χρησιμοποιώ εγώ;
ckoukou
 

Re: "Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό PetrosEZ » 17 Σεπ 2009, 21:21

James έγραψε:
PetrosEZ έγραψε:- Αναζήτησα πως γίνεται η "αυτο-διαγραφή" αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση - Μήπως, σας παρακαλώ, μπορείτε να μου υποδείξετε τον τρόπο; - Ευχαριστώ εκ των προτέρων - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος

Ορίστε σαν διεύθυνση email του προς διαγραφή λογαριασμού το "[email protected]"και θα απενεργοποιηθεί αυτόματα εντός ολίγων ημερών.


- Ευχαριστώ - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος
PetrosEZ
 

Re: "Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό macJohn » 19 Σεπ 2009, 09:53

PetrosEZ έγραψε:- Αναζήτησα πως γίνεται η "αυτο-διαγραφή" αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση - Μήπως, σας παρακαλώ, μπορείτε να μου υποδείξετε τον τρόπο; - Ευχαριστώ εκ των προτέρων - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος


Τα Διπλά accounts στο forum απαγορεύονται...

Οπότε: Νόμιμες ενέργειες ακολουθούν.
Άβαταρ μέλους
macJohn
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 23:52
Τοποθεσία: Cambridge, MA, U.S.A.
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: "Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό Stokos » 19 Σεπ 2009, 11:19

macJohn έγραψε:Τα Διπλά accounts στο forum απαγορεύονται....


Δεν είναι διπλό account... είπαμε είναι νόμιμο backup ;D
Stokos
 

Re: "Αυτο-Διαγραφή"

Δημοσίευσηαπό ckoukou » 19 Σεπ 2009, 12:48

macJohn έγραψε:
PetrosEZ έγραψε:- Αναζήτησα πως γίνεται η "αυτο-διαγραφή" αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση - Μήπως, σας παρακαλώ, μπορείτε να μου υποδείξετε τον τρόπο; - Ευχαριστώ εκ των προτέρων - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος


Τα Διπλά accounts στο forum απαγορεύονται...

Οπότε: Νόμιμες ενέργειες ακολουθούν.


Πολύ σωστά. Νόμιμες ενέργειες. Και ας είναι και διπλές και τρίδιπλες. Στο κάτω-κάτω, ενέργειες είναι, δεν είναι accounts. Και δεν είμαστε και δυσκοίλιοι όλοι μας, να ενεργούμαστε μόνο μιά φορά.
Μπράβο ΜακΤζόν. Μαθαίνεις εύκολα.
ckoukou
 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες