Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Συζήτηση αποκλειστικά και μόνο για το site και το forum. Προτείνετε ιδέες και επισημάνετε προβλήματα που συναντάτε.

Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Δημοσίευσηαπό Stokos » 13 Ιούλ 2010, 16:16

Παρατήρησα τυχαία σήμερα ότι έχει αφαιρεθεί το όνομα του uploader από όλα τα αρχεία στο forum.

Επειδή με διαβεβαίωσε με προσωπικό μήνυμα ο "διαχειριστής" ότι δεν είναι "άχρηστος", αποκλείω τη περίπτωση δικού του σφάλματος. Επίσης επειδή:
α) το 90% των uploads έχουν γίνει από εμένα
β) ο "διαχειριστής" το μόνο που κάνει το τελευταίο διάστημα είναι να επιτίθεται σε εμένα προσωπικά αλλά και στο ΣΦΤΗΜΜΥ του οποίου μάλιστα είναι και ο ίδιος ιδρυτικό μέλος(!),

αναγκάζομαι να συμπεράνω ότι κρύβεται σκοπιμότητα.

Επειδή έχω αφιερώσει πάνω από 25 ώρες του προσωπικού ελεύθερου χρόνου μου κατά τα προηγούμενα εξάμηνα για να σκανάρω και να ανεβάσω όλο αυτό το υλικό

ΑΠΑΙΤΩ

τη προσθήκη του ονόματος του uploader στα αρχεία το συντομότερο δυνατόν.

Τσορμπατζόγλου.Γιώργος
Stokos
 

Re: Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 13 Ιούλ 2010, 17:15

Πρόεδρε νομίζω υπερβάλλεις. Δεν τα έψαξα όλα (βαριέμαι), αλλά στο 2ο έτος είδα το όνομά σου 3 φορές και επίσης το δικό μου στο ένα μοναδικό upload που έχω κάνει. Πες ποια αρχεία ακριβώς δεν έχουν την σφραγίδα σου να μπει. Πόσα είναι αυτά που δεν έχουν το όνομα σου; Ας μπει στα σχόλια.
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Re: Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 13 Ιούλ 2010, 17:26

ή μπορεις να βάζεις σε υδατογραφημα το ονομα και τη φωτογραφία σου για να μην μπορει να στα βγαλει κανεις :P ;)
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Δημοσίευσηαπό Seitjo90 » 13 Ιούλ 2010, 20:26

Νομιζω πλεον δεν εμφανιζεται ποιος ανεβασε το αρχειο στο συστημα.
μονο οταν ειχε προσθεσει καποιος τον χρηστη στα σχολεια δειχνει το ονομα.
Some people want it to happen, some wish it would happen, and others make it happen - Michael Jordan
Άβαταρ μέλους
Seitjo90
Γενικός Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1983
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2008, 19:24
Τοποθεσία: Dublin, Ireland
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αφαίρεση του ονόματός μου από uploads στο site.

Δημοσίευσηαπό Stokos » 26 Ιούλ 2010, 02:17

Μετά τη πάροδο δύο εβδομάδων δεν έχω πάρει απάντηση από το "διαχειριστή". Θα μου πείτε, μπορεί να είναι διακοπές ο άνθρωπος αλλά η τελευταία του ημερομηνία επίσκεψής του (Κυρ Ιούλ 25, 2010 9:21 pm) προδίδει το αντίθετο.

Ο "διαχειριστής" λοιπόν δε μπήκε στο κόπο να ασχοληθεί ή έστω απαντήσει σε ένα θέμα το οποίο εμπίπτει αποκλειστικά στις σαφείς αρμοδιότητες του, από την άλλη δε, φρόντισε να απαντήσει αυθημερόν σε θέματα όπως αυτό ή αυτό με απαντήσεις οι οποίες προβληματίζουν για την ουδέτερη στάση που οφείλει να κρατά ένας διαχειριστής/συντονιστής σε ένα φόρουμ.

Επειδή όπως ανέφερα:
α) αφιέρωσα ένα πολύ σημαντικό μέρος του ελευθέρου μου χρόνου για τα uploads (καθαρογράψιμο σημειώσεων-σκανάρισμα-ανέβασμα / αναζήτηση παλαιών θεμάτων-σκανάρισμα-ανέβασμα),
β) ο "διαχειριστής" λόγω των προφανών αιτιών δε προτίθεται να επιδιορθώσει το πρόβλημα που ανέκυψε,
γ) ο "διαχειριστής" έχει κατ' επανάληψη παραβιάσει προσωπικά δεδομένα μου,

ΑΠΑΙΤΩ

την πλήρη αφαίρεση όλων των uploads μου από τη Βάση Δεδομένων του site. Τα αρχεία θα τα ανεβάσω σε δικό μου διακομιστή από τον οποίο θα μπορούν όλοι οι Φοιτητές ανεξαιρέτως να τα κατεβάσουν.

Και επειδή ο "διαχειριστής" έδειξε ότι δε θέλει να ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα (ή αλλιώς δεν είναι ικανός να αντεπεξέλθει στις υποχρεώσεις του), θα φροντίσω να το επιλύσω με κατ' ιδίαν επικοινωνία με τους σαφώς πιο συνεργάσιμους και συνεννοήσιμους Συντονιστές.

Τσορμπατζόγλου.Γιώργος
Stokos
 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron