Αποχαιρετιστήριο Μήνυμα

Συζήτηση αποκλειστικά και μόνο για το site και το forum. Προτείνετε ιδέες και επισημάνετε προβλήματα που συναντάτε.

Αποχαιρετιστήριο Μήνυμα

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 13 Ιούλ 2011, 20:50

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη της κοινότητας του DEECE.

Έπειτα από μια πορεία 3 περίπου χρόνων ως γενικός συντονιστής, βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως βαδίζω σε λίγες μέρες προς την ολοκλήρωση των σπουδών μου και την παύση της φοιτητικής μου ιδιότητάς. Ήταν ένα πολύ ενδιαφέρον ταξίδι στο χρόνο, με αξιόλογες εμπειρίες και ευχάριστες στιγμές. Καθ'όλη τη διάρκεια αυτή μέλημά μου ήταν να καταβάλλω τα μέγιστα δυνατά για να προσφέρω τις υπηρεσίες μου στην κοινότητα. Ελπίζω κατά το διάστημα αυτό να μην αδίκησα κανέναν κι αν το έκανα ζητώ ταπεινά συγνώμη, δεν ήταν ποτέ αυτός ο σκοπός μου.

Ήρθε πλέον, όμως, ο καιρός να αναλάβουν άλλοι τις δικές μου ευθύνες και να συνεχίσουν το έργο που ξεκίνησαν 4 απλοί φοιτητές μας, Joshi, Joko, James και stnik, και να το εξελίξουν προς το καλύτερο. Αυτοί είναι οι συάδελφοί μας, megatron και brera. Σας προτρέπω να τιμήσετε το έργο τους και την οικειοθελή προσπάθειά τους να συνεισφέρουν κι αυτοί με τη σειρά τους για την ομαλή λειτουργία της κοινότητας αυτής, όπως κάνετε όλα αυτά τα χρόνια και με μένα.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους και σας εύχομαι κάθε καλή σταδιοδρομία στη ζωή σας. Δε θα χαθούμε, εννοείται, όπως δε χάθηκαν και αρκετοί άλλοι συνάδελφοί μας που τελείωσαν τις σπουδές τους και ακόμα μας επισκέπτονται.

Να'στε όλοι καλά.

Με τιμή,
JimMichael
Τελευταία επεξεργασία από JimMichael και 18 Ιούλ 2011, 11:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσθήκη στοιχείων
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης