Ερωτήσεις για την εξ' αποστάσεως εξέταση Σεπτεμβρίου 2020

Ερωτήσεις για την εξ' αποστάσεως εξέταση Σεπτεμβρίου 2020

Δημοσίευσηαπό pefraimi » 09 Σεπ 2020, 20:48

Εδώ μπορείτε να υποβάλλετε ερωτήσεις σχετικά με τη διαδικασία της εξέτασης.
pefraimi
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 333
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2008, 14:59

Re: Ερωτήσεις για την εξ' αποστάσεως εξέταση Σεπτεμβρίου 202

Δημοσίευσηαπό IOANNIS PAVLOS » 10 Σεπ 2020, 08:47

Καλησπέρα σας κύριε Εφραιμίδη,

Όσον αφορά την εγγραφή μου στο μάθημα Αλγόριθμοι και Δομές Δεδομένων στο moodle του εργαστηρίου μας, τα βήματα που ακολούθησα ήταν να πατήσω στον σύνδεσμο που μοιραστήκατε μαζί μας μέσω mail : https://euclid.ee.duth.gr:5000, αφότου μπήκα στην ιστοσελίδα και είδα προτεινόμενα μαθήματα, να επιλέξω το δικό μας και μετά να πατήσω εγγραφή !

Από εκεί και πέρα, δεν εμφανίζεται κάποιο αναδυόμενο μήνυμα που να μας επιβεβαιώνει την εγγραφή μας ή όχι.

Αυτό το οποίο ίσως μας επιβεβαιώνει την εγγραφή είναι ότι πάτησα πάνω αριστερά στο εικονίδιο euclid courses και μου εμφάνισε μία στήλη επισκόπησης μαθημάτων όπως λέει και υπάρχει μόνο το μάθημα Αλγόριθμοι και Δομές Δεδομένων.

Παραθέτω από αυτό το βήμα μία φωτογραφία. Αν έχετε την καλοσύνη, επιβεβαιώστε μου αν με αυτό το βήμα, δηλαδή πατώντας αριστερά το euclid courses και μετά , εμφανίζοντας στην επισκόπηση μαθημάτων το μάθημα Αλγόριθμοι και Δομές Δεδομένων, αποτελεί απόδειξη και για μένα και για οποιονδήποτε που έχει την αντίστοιχη απορία ότι δεν χρειάζεται να προβεί σε κάποια παραπάνω ενέργεια για αύριο!

Ευχαριστώ πολύ,
Ιωάννης Παύλος Ζουλάκης
Συνημμένα
Στιγμιότυπο οθόνης (91).png
IOANNIS PAVLOS
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 27 Ιαν 2019, 21:58

Re: Ερωτήσεις για την εξ' αποστάσεως εξέταση Σεπτεμβρίου 202

Δημοσίευσηαπό pefraimi » 10 Σεπ 2020, 10:21

Ναι, αυτή είναι η διαδικασία για την εγγραφή στο μάθημα.
Από τη στιγμή που θα γίνει η εγγραφή θα εμφανίζεται το μάθημα στην επισκόπηση μαθημάτων.
pefraimi
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 333
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2008, 14:59

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες