Τεχνικό Σχέδιο [2011-2012]

Διδάσκοντες: Σ. Μουρούτσος, Επ. Καθηγητής

Τεχνικό Σχέδιο [2011-2012]

Δημοσίευσηαπό alehunter » 18 Αύγ 2012, 16:31

θεματα σχεδιο δεν εχω δεν τα εδειναν,απο οτι μου ειπαν:

μηχανολογικο ειχε ενα ή δυο σκαριφιματα(δεν ειμαι σιγουρος ποσα ηταν) και δυο σχηματα για κανονικα τις οψεις στις οποιες εσυ εβαζες αν χρειαζοταν τομες κτλ


ηλεκτρολογικο
1ο θεμα ηλεκτρολογικου: ειχε εναν διαδρομο στον οποιο βγαιναν διαφορα δωματια και φωτιζοταν απο δυο λαμπες και επρεπε να βαλεις διακοπτες σε καθε πορτα ωστε να αναβουν και να σβηνουν τα φωτα και ηθελε και το πολυγραμμικο(το αρχιτεκτονικο της κατοικιας στο εδεινε αλλα επρεπε να το μεγαλωσεις οποτε επρεπε να το κανεις και αυτο)
το 2ο θεμα ηλεκτρολογικου: ειχε μια κατοικια στην οποια σου ειχε καποιες στανταρ συσκευες που επρεπε να βαλεις και απο κει και μετα επρεπε να κανεις ολο το ηλεκτρολογικο της κατοικιας ηθελε το σχεδιο του πινακα και το πολυγραμμικο της μεγαλυτερης γραμμης(περισσοτερες συσκευες)


σαε δεν θυμαμαι....


Ελπιζω να βοηθησα :D
Τελευταία επεξεργασία από brera και 19 Αύγ 2012, 00:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Τοποθέτηση στο σωστό τοπικ.
Άβαταρ μέλους
alehunter
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1527
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 01:33
Τοποθεσία: ακριβώς εκεί που θες να 'μαι
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Τεχνικό Σχέδιο [2011-2012]

Δημοσίευσηαπό kate » 29 Αύγ 2012, 07:46

Αν κάποιος έλυσε σωστά τους αυτοματισμούς τον Φεβρουάριο ή έστω θυμάται το θέμα τους αν μπορέσει να το ανεβάσει (ή να το στείλει προσωπικά σε μήνυμα) θα κάνει μεγάλη φιλανθρωπία!!
Thanks!
kate
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2011, 16:59

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες