Σημειώσεις Επιστήμη Υπολογιστών [2008-2009]

Διδάσκοντες: Γ. Γραββάνης, Επ. Καθηγητής

Σημειώσεις Επιστήμη Υπολογιστών [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό petitchat » 27 Ιαν 2009, 04:51

Αυτες οι σημειωσεις που ειχες ανεβασει stoke στο φορουμ υπαρχουν ακομη επειδη εγω δεν τις βρηκα...αν μπορεις να μου τις δανεισεις εστω για να τις βγαλω μια φωτοτυπια πες μου.ευχαριστω προκαταβολικα! ;D
Τελευταία επεξεργασία από James και 03 Οκτ 2009, 15:56, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Διαχωρισμός θέματος. Δεν κάνουμε bump ένα παλιό θέμα, ανοίγουμε καινούργιο. Προσθήκη ημερομηνίας.
Άβαταρ μέλους
petitchat
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 06 Ιουν 2008, 23:12
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Σημειώσεις μαθήματος

Δημοσίευσηαπό Stokos » 27 Ιαν 2009, 06:17

Θα σε ενημερώσω εντός των ημερών γιατί αυτή τη στιγμή είναι δανεισμένες.
Stokos
 

Re: Σημειώσεις μαθήματος

Δημοσίευσηαπό xri » 05 Φεβ 2009, 18:21

Ρε παιδιά αν κάποιος εχει σημειώσεις από το μάθημα ας τις ανεβάσει!Ή έστω να βγάλουμε καμιά φωτοτυπία!
xri
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 02:25

Re: Σημειώσεις μαθήματος

Δημοσίευσηαπό petitchat » 05 Φεβ 2009, 21:19

stoke σου στειλα και προσωπικο μηνυμα δεν ξερω αν το πηρες.εχεις παρει τις σημειωσεις πισω?αν γινεται να κανονισουμε να τις βγαλουμε μια φωτοτυπια ή αν μπορεις να τις αφησεις σε καποιο βιβλιοπωλειο για λιγες μερες να περασουμε να τις βγαλουμε οσοι ενδιαφερομαστε.
Άβαταρ μέλους
petitchat
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 06 Ιουν 2008, 23:12
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2007-2008]

Δημοσίευσηαπό paul21 » 05 Φεβ 2009, 23:17

ναι μπραβο ...αν μπορεις να της αφησεις σε καποιο βιβλιοπωλειο .....και οποιος τις χρειαζεται ....να πηγαινει να της παιρνει...
Δε θέλω τζάκι , Δε θέλω σόμπα.... θέλω μονάχα της Original τη μπόμπα.
Άβαταρ μέλους
paul21
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 21:11

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2007-2008]

Δημοσίευσηαπό Stokos » 11 Φεβ 2009, 11:35

Λοιπόν να ενημερώσω... Τις σημειώσεις τις έχω δανείσει σε ένα παιδί με τη προϋπόθεσή να μου τις επιστρέψει σε 2-3 το πολύ μέρες. Επειδή ανταπόκριση δεν είδα πήρα χθες τηλέφωνο και μου λέει ότι τις έχει δώσει σε έναν άλλον ο οποίος αυτή τη στιγμή είναι εκτός Ξάνθης και θα έρθει τη δευτέρα μόνο για να δώσει το μάθημα... Η ανευθυνότητα μερικών εδώ μέσα είναι πραγματικά απερίγραπτη... Ίσως να κάτσω να τις κάνω ένα pdf και να τις ανεβάσω στο forum γιατί το όλο πράγμα που γίνεται τώρα δηλ. από χέρι σε χέρι είναι πραγματικά επίπονο.
Stokos
 

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2007-2008]

Δημοσίευσηαπό xri » 11 Φεβ 2009, 20:38

Ρε παιδιά έλεος δηλαδή..δίνετε από δω κι από κει σημειώσεις χωρίς να κάνετε φωτοτυπίες και αντίγραφα?
Δηλαδή τις διαβάζετε και τις δίνετε στον επόμενο?Θα μας τρελάνετε τελείως??Δεν τις έχει κανείς δηλ αυτές τις περιβόητες σημειώσεις?
Ενα αντίγραφο είναι και γυρίζει γύρω γύρω?
xri
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 02:25

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό vasilis » 11 Φεβ 2009, 23:41

Δηλαδή δεν υπάρχει ούτε ένας που να τις έχει αυτές τις σημειώσεις για να τις ανεβάσει ή να τις δώσει σε κάποιο βιβλιοπωλείο?????????
Άβαταρ μέλους
vasilis
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 22:41
Τοποθεσία: όπου να 'ναι...

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό viky » 12 Φεβ 2009, 01:21

Stoke υπάρχει περίπτωση να τις ανεβάσεις στο Forum πρίν απο την εξέταση του μαθήματος???
viky
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 08 Δεκ 2008, 17:07

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό Stokos » 12 Φεβ 2009, 02:01

viky έγραψε:Stoke υπάρχει περίπτωση να τις ανεβάσεις στο Forum πρίν απο την εξέταση του μαθήματος???

Δυστυχώς όχι :-\
Stokos
 

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 12 Φεβ 2009, 12:59

Τότε μένει ένα πράγμα να βρείτε αυτόν που τις έχει και να του πείτε να πάει να τις σκανάρει και να τις ανεβάσει...Μια ώρα το πολύ να χάσει... Σκανάρισμα κάνουν και στα φωτοτυπαδικα τσακ μπαμ..
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό Stokos » 12 Φεβ 2009, 13:01

patirgerasimos έγραψε:Τότε μένει ένα πράγμα να βρείτε αυτόν που τις έχει και να του πείτε να πάει να τις σκανάρει και να τις ανεβάσει...Μια ώρα το πολύ να χάσει... Σκανάρισμα κάνουν και στα φωτοτυπαδικα τσακ μπαμ..


Stokos έγραψε:Λοιπόν να ενημερώσω... Τις σημειώσεις τις έχω δανείσει σε ένα παιδί με τη προϋπόθεσή να μου τις επιστρέψει σε 2-3 το πολύ μέρες. Επειδή ανταπόκριση δεν είδα πήρα χθες τηλέφωνο και μου λέει ότι τις έχει δώσει σε έναν άλλον ο οποίος αυτή τη στιγμή είναι εκτός Ξάνθης και θα έρθει τη δευτέρα μόνο για να δώσει το μάθημα... Η ανευθυνότητα μερικών εδώ μέσα είναι πραγματικά απερίγραπτη... Ίσως να κάτσω να τις κάνω ένα pdf και να τις ανεβάσω στο forum γιατί το όλο πράγμα που γίνεται τώρα δηλ. από χέρι σε χέρι είναι πραγματικά επίπονο.

:-\

Εν πάση περιπτώσει θα προσπαθήσω να τις πάω σε φωτοτυπάδικο να μου τα κάνουν pdf και θα τις ανεβάσω γιατί τις ζητάτε τουλάχιστον 10 άτομα κάθε εξεταστική...

xri έγραψε:Ρε παιδιά έλεος δηλαδή..δίνετε από δω κι από κει σημειώσεις χωρίς να κάνετε φωτοτυπίες και αντίγραφα?
Δηλαδή τις διαβάζετε και τις δίνετε στον επόμενο?Θα μας τρελάνετε τελείως??Δεν τις έχει κανείς δηλ αυτές τις περιβόητες σημειώσεις?
Ενα αντίγραφο είναι και γυρίζει γύρω γύρω?

Α δηλαδή εγώ φταίω και από 'πάνω που κάθομαι και δίνω σημειώσεις?
Stokos
 

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 12 Φεβ 2009, 13:10

Ωπ μισό εγώ stokos δεν είπα να πας εσύ να στο φωτοτυπάδικο να τις σκανάρεις και μάλιστα μες στην εξεταστική αλλά εκείνος που τις έχει πάρει και την έκανε... Και κάτι άλλο.. αμα συναδελφοι θέλετε σημειώσεις μην περιμένετε όλοι τελευταία στιγμή φροντίστε οσον το δυνατον να τις πάρετε νωρίτερα για να μην έχετε τέτοια προβλήματα... ;)
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό vasilis » 12 Φεβ 2009, 15:17

Ο μόνος που δεν φταίει Stokos είσαι εσύ. Αυτό που μου κάνει εμένα εντύπωση είναι πως κανένας άλλος δεν προθυμοποιείται είτε να τις ανεβάσει είτε να τις πάει σε κάποιο βιβλιοπωλείο. Γιατί δεν νομίζω να μην τις έχει κανένας άλλος...
Άβαταρ μέλους
vasilis
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 22:41
Τοποθεσία: όπου να 'ναι...

Re: Σημειώσεις μαθήματος [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 12 Φεβ 2009, 17:03

αν γινεται να κανονισουμε να τις βγαλουμε μια φωτοτυπια ή αν μπορεις να τις αφησεις σε καποιο βιβλιοπωλειο για λιγες μερες να περασουμε να τις βγαλουμε οσοι ενδιαφερομαστε.


Και όχι μόνο. Θα πάει ένας στο σπίτι του Στόκου. Θα του χτυπήσει το κουνούδι. Θα τις πάρει. Θα του πει ευχαριστώ. Θα τις βγάλει αντίγραφο. Θα επιστρέψει τα original στα σκαλοπάτια του Στόκου. Θα αφήσει και ένα αντίγραφο στο πολύτυπο για τους άλλους 9 του κάθε έτους. Και θα πείτε και 9 ευχαριστώ στο τέλος. Και φυσικά αυτό για την επόμενη εξεταστική. Προς το παρών αναμονή μήπως κάποιος συμφοιτητής θελήσει να βοηθήσει.
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron