Ξέρει κανείς πως λύνονται τα δικτυώματα με Cremona;

Διδάσκοντες: Σ. Μουρούτσος, Επ. Καθηγητής

Ξέρει κανείς πως λύνονται τα δικτυώματα με Cremona;

Δημοσίευσηαπό Geokon » 20 Σεπ 2008, 17:15

Ρε παιδιά ξέρει κανείς πως λύνεις τα καταραμένα δικτυώματα με Cremona?? Τοσα χρόνια το δίνω ένας να ξέρει δεν βρέθηκε...
Τελευταία επεξεργασία από Geokon και 20 Σεπ 2008, 17:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Geokon
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 02 Φεβ 2008, 19:49
Τοποθεσία: Xanthistan!

Re: Ξέρει κανείς πως λύνονται τα δικτυώματα με Cremona;

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 20 Σεπ 2008, 18:27

χα χα καλως ηρθες στο club.. νομιζω φετος πως ειχε πει στη ταξη οτι δεν θα βαλει cremona..παντως τη μεθοδο αυτη οι πολιτικοι στο απθ δεν τη κανουν. Στο βιβλιο τους εχουν γραψει ενα ωραιο οχι διπλα απο τη μεθοδο...εδω ομως.... ::)
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Ξέρει κανείς πως λύνονται τα δικτυώματα με Cremona;

Δημοσίευσηαπό axristos » 20 Σεπ 2008, 19:34

εγω ξερω πως λυνεται βασικα.προπερσυ  ειχα δωσει και ειχε θεμα με κρεμονα.δεν ειναι κ απο τις μεθοδους που θα  χρησιμοποιησεις απο μονος σου αλλα αν κατσεις να το διαβασεις προσεκτικα θα το καταλαβεις.ειναι λιγο δυσκολο να σου εξηγησω ακριβως τωρα μεσα απο το φορουμ.εχει παρει κ ο κ**ος μου φωτια με τα Κ3...αν εχεις συγκεκριμενη απορια μπορει να στη λυσω αν κατσω και το ξανακοιταξω παντως
axristos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 22:46

Re: Ξέρει κανείς πως λύνονται τα δικτυώματα με Cremona;

Δημοσίευσηαπό Geokon » 20 Σεπ 2008, 20:54

Εντάξει τότε, αφού είπε ότι δεν θα βάλει κάτι γίνεται. Το Φεβρουάριο που έδωσα δεν είχε βάλει, αλλά το είχε αντικαταστήσει με την μέθοδο των κόμβων και με την αντοχή υλικών που δυστυχώς και εκεί έχω ένα μικρό θέμα αλλά κάτι κάνουμε.
Άβαταρ μέλους
Geokon
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 02 Φεβ 2008, 19:49
Τοποθεσία: Xanthistan!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες