Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Συζήτηση για τα μαθήματα του 5ου εξαμήνου

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό paul21 » 27 Οκτ 2008, 10:43

Με το να μη παμε εμεις που παρακολουθουμε το φορουμ , δε ειμαστε σιγουροι αν και αλλοι φοιτητες δε θα πανε!! ....Και εγω συμφωνω οτι δε πρεπει να παμε στο μαθημα κ3 , σεβομενοι και τους συμφοιτητες μας που λειπουν ..ελα ομως , που μπορει καποιοι να πανε...τοτε γτ να χασουμε κυριως το τεστ !! Οποτε και εγω λεω να περιμενουμε σε καποιο χωρο μακρια απο την αιθουσα , στο κυλικειο ,ας πουμε , και αν δεν ερθει κανενας ,να φυγουμε ....
Άβαταρ μέλους
paul21
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 21:11

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό megatron » 27 Οκτ 2008, 12:35

+1 στον paul21!!!!Πολύ σωστός... 8)
Άβαταρ μέλους
megatron
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 08 Απρ 2008, 17:46
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 27 Οκτ 2008, 12:41

τα ατομα που βγαλανε αυτοι την αποφαση ειναι τα μελη του πενταμελους τα οποια εμεις εκλεξαμε..αλλα αν ειχες δαιφορετικη αποψη θα μπορουσες να απευθυνθεις στο προεδρο ή σε καποιο αλλο μελος. Αν μπορειτε να πετυχετε μια αναπληρωση με το καθηγητη θα ήταν το καλυτερο ;) ..( που δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρα ετσι :-\
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό m.j. » 27 Οκτ 2008, 12:44

patirgerasimos έγραψε:τα ατομα που βγαλανε αυτοι την αποφαση ειναι τα μελη του πενταμελους τα οποια εμεις εκλεξαμε..αλλα αν ειχες δαιφορετικη αποψη θα μπορουσες να απευθυνθεις στο προεδρο ή σε καποιο αλλο μελος. Αν μπορειτε να πετυχετε μια αναπληρωση με το καθηγητη θα ήταν το καλυτερο ;) ..( που δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρα ετσι :-\

από τα λεγόμενα μου φαίνεται ξεκάθαρα ποια είναι η θέση μου.
ο ίδιος ο καθηγητής είχε πει αν θα θέλαμε να το γράψουμε άλλη μέρα και όχι την άλλη δευτέρα, όπως πρότειναν καποιοι συμφοιτητές μας όταν έγινε συζήτηση μέσα στο τμήμα, αλλά εφόσον κάποιος από εμάς δεν πρότεινε κάτι σαφές δεν καθορίστηκε άλλη μέρα για το τεστ.
m.j.
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 14:58
Τοποθεσία: ..το υπερπέραν..

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό paul21 » 28 Οκτ 2008, 16:43

Παιδια ενταξει μη το παιρνετε το θεμα τοσο σοβαρα ....και ολα αυτα περι σεβασμου ή και προδοσιας προς τους συμφοιτητες που λειπουν , τα διαβαζω και γελαω!!!

Και στο κατω κατω ,αν θελαμε να "θαψουμε " τους συναδελφους μας , οπως καποιοι απο εσας λετε (ή υποννοειτε) , δε θα συζητουσαμε καν αυτο το θεμα στο φορουμ ....απλα θα πηγαιναμε στο μαθημα χωρις προειδοποιηση ....Τουλαχιστον εμεις ειχαμε τα κοτσια να παραδεχτουμε οτι θα παμε ...Να κατηγορειτε αλλους καλυτερα , που μπορει να ειπαν οτι δε θα πανε ...αλλα τελικα πηγαν !!!!

Εξαλλου δεν ειδα πουθενα καμια ανακοινωση του πενταμελους , που να ελεγε οτι δε θα γινονταν μαθηματα τη δευτερα(χτες) . Βεβαια αυτο το θεμα συζητηθηκε , σε καποιο μαθημα ...χωρις ομως ,ξαναλεω , να βγει επισημη ανακοινωση ,απο μερους του πενταμελους(εγω τουλαχιστον δεν ειδα πουθενα κατι τετοιο και δε ξερω αν χρειαζεται κιολας)...Απλα το επισημαινω ,γτ πιστευω πως φοιτητες απο μεγαλυτερα ετη(οι οποιοι ηταν και η πλειοψηφια χτες) ισως δε γνωριζαν για αυτην την " αποφαση" του πενταμελους , εκτος ,βεβαια , και αν ειχαν " θεια φωτιση"!!! Γι' αυτο παιδια , χαλαρωστε .....και παψτε να μεγαλοποιειτε τα πραγματα ....
Άβαταρ μέλους
paul21
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 21:11

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 28 Οκτ 2008, 18:03

η αποφαση του πενταμελους δεν ισχυει για το ετος μονο? κ το φορουμ τι το εχουμε?μονο για αρμεγμα? ή απλα πηγαν οσοι δεν ειναι γραμμενοι?? ::)
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό paul21 » 28 Οκτ 2008, 18:14

Δε μπορω να μιλησω για τους αλλους ...απλα ειπα την προσωπικη μου αποψη !!
Άβαταρ μέλους
paul21
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 21:11

Re: Μαθήματα τη Δευτέρα 27/10/08

Δημοσίευσηαπό patirgerasimos » 28 Οκτ 2008, 18:43

καλα τωρα οτι εγινε εγινε την αλλη φορα αμα ειναι να μην κανουμε μαθημα θα το βαζουμε θεμα στη συνελευση 8) :P
Άβαταρ μέλους
patirgerasimos
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 1158
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 20:02
Τοποθεσία: Μονή Εσφιγμένου

Προηγούμενη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης