Σχετικά με το deece.edu.gr

Καλώς ήρθατε στην κοινότητα των φοιτητών του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης!

Αυτή η προσπάθεια έχει ως στόχο τη βελτίωση της επικοινωνίας μεταξύ των φοιτητών όσον αφορά τα ενδοπανεπιστημιακά θέματα. Ελπίζουμε στην ταχύρυθμη ανάπτυξη του Forum, γεγονός στο οποίο θα βοηθήσει η διάθεση των χρηστών για συνεργασία. Προτρέπουμε τους χρήστες, να προωθούν ανακοινώσεις κάθε είδους για τα μαθήματα, τα εργαστήρια, καθώς και γενικού περιεχομένου, αρκεί βέβαια να αφορούν στο πανεπιστήμιο. Χρήσιμη θα ήταν και η προσθήκη ειδήσεων επιστημονικού χαρακτήρα για το ευρύτερο αντικείμενο του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού και Μηχανικού Υπολογιστών. Ελπίζουμε επίσης το παρόν Forum, να γίνει χώρος επιστημονικού διαλόγου, όπως επίσης και χώρος στον οποίο θα μπορεί να γίνεται και συζήτηση ειδικότερα πάνω στα αντικείμενα που πραγματεύονται τα μαθήματα του τμήματος. Η ιστοσελίδα αυτή είναι φτιαγμένη από φοιτητές και δεν αποτελεί σε καμία περίπτωση επίσημη ιστοσελίδα του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης.
cron