Ανησυχίες στοιχείο -33-

Χαλαρή κουβέντα για ό,τι δεν έχει θέση στα άλλα boards. Συζήτηση σε ΚΟΣΜΙΟ επίπεδο για όλα τα θέματα. Απαγορεύονται μόνο τα πολιτικά θέματα. Προσωπικές επιθέσεις και βρισιές θα οδηγούν στο κλείδωμα ή και στην διαγραφή του topic.

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό JoVou » 06 Φεβ 2008, 02:50

fortsatos έγραψε:Ίσα ίσα που επειδή δεν πάει κανεις να τους την πέσει εχουν αρχίσει και την πέφτουν αυτές.  ;D

Μη λες τόσο βαριές κουβέντες...έτοιμος είμαι να τη στήσω να δω αν επιβεβαιωθείς...χεχεχε..
Εμένα πάντως, το τελευταίο που μου τυχε..είναι παράλογο...με την τύπισα, όχι να ψάχνεται όπως λες, αλλά να περιμένει τον πρίγκηπα με τ άσπρο άλογο...άλλο φρούτο. ΕΚΕΙΝΗ/ΕΣ είναι που δεν ξέρει/ουν τι θέλει/ουν...κατά την άποψη μου. Χαμένες ... στη μετάφραση είναι, τόσοι που είμαστε δω!
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό fortsatos » 06 Φεβ 2008, 03:48

JoVou έγραψε:Μη λες τόσο βαριές κουβέντες...έτοιμος είμαι να τη στήσω να δω αν επιβεβαιωθείς...χεχεχε..
Εμένα πάντως, το τελευταίο που μου τυχε..είναι παράλογο...με την τύπισα, όχι να ψάχνεται όπως λες, αλλά να περιμένει τον πρίγκηπα με τ άσπρο άλογο...άλλο φρούτο. ΕΚΕΙΝΗ/ΕΣ είναι που δεν ξέρει/ουν τι θέλει/ουν...κατά την άποψη μου. Χαμένες ... στη μετάφραση είναι, τόσοι που είμαστε δω!


Δε λέω καθόλου βαριές κουβέντες. Όποιος λέει ότι δε βρίσκει γκόμενα εδώ απλα δεν την πέφτει ποτέ. Εκείνες ξέρουν πολύ καλά τι θέλουν οτι μ@%@κιες και να λένε και πολλες φορές αν θέλουν κάτι παίρνουν πρωτοβουλίες από μόνες τους. Το θέμα μετά είναι πώς θα το χειριστείς και εσύ και γώ και ο καθένας που πάει να κάνει το πέσιμο. Αν πας να μιλήσεις σε μια και τρέμεις σαν το ψάρι ή της λες π@#@ριες (όχι εσύ, γενικά μιλάω) ε, λογικό είναι να φας τόγκα. Τώρα εσύ μπορεί να πεσες στην περίπτωση, ξέρω γω? Από κει και πέρα τι να πω, όποιος έχει πρόβλημα στο πέσιμο ας κάτσει να δει Cristian Troy στο Nip/Tuck να πάρει μαθήματα..  ;D ;D ;D
Incarnated Solvent Abuse
Άβαταρ μέλους
fortsatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: 17 Ιαν 2008, 17:48

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 06 Φεβ 2008, 04:35

fortsatos έγραψε:Δε λέω καθόλου βαριές κουβέντες. Όποιος λέει ότι δε βρίσκει γκόμενα εδώ απλα δεν την πέφτει ποτέ. Εκείνες ξέρουν πολύ καλά τι θέλουν οτι μ@%@κιες και να λένε και πολλες φορές αν θέλουν κάτι παίρνουν πρωτοβουλίες από μόνες τους. Το θέμα μετά είναι πώς θα το χειριστείς και εσύ και γώ και ο καθένας που πάει να κάνει το πέσιμο. Αν πας να μιλήσεις σε μια και τρέμεις σαν το ψάρι ή της λες π@#@ριες (όχι εσύ, γενικά μιλάω) ε, λογικό είναι να φας τόγκα. Τώρα εσύ μπορεί να πεσες στην περίπτωση, ξέρω γω? Από κει και πέρα τι να πω, όποιος έχει πρόβλημα στο πέσιμο ας κάτσει να δει Cristian Troy στο Nip/Tuck να πάρει μαθήματα..  ;D ;D ;D


επιτέλους...και πάνω που ειχα αρχησει να απογοητεύομαι εδω μεσα!...

thx fortsatos.
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό JoVou » 07 Φεβ 2008, 02:01

fortsatos έγραψε:... ε, λογικό είναι να φας τόγκα!


:D :D :D Super ατάκα!
Τελευταία επεξεργασία από JoVou και 07 Φεβ 2008, 11:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό nikdelig » 13 Φεβ 2008, 21:33

αν είνα καθόματσε μπροστα στα πισι και να κάνουμε αναλύσεις, σιτ ινσαιντ!δεν βγαίνουμε όλοι έξω να πάμε να σας κεράσω κανα γλειφιτζούρι? κανα μηλαράκι γλυκό? να σας πάω στις κούνιες, να σας ανεβάσω στα αυτοκινητάκια που είναι και δίπλα? βγείτε έξω ρε! όλο και κάτι θα βρείτε! έχει αποδειχτεί πάμπολλες φορές αυτό, οτι αν βγείς κάτι θα καταφέρεις. αλλά αν κάθεσαι μέσα και ξύνεσαι, μην κλαις την μοίρα σου! εσύ το επέλεξες να έρθεις στην ξάνθη. δεν ήξερες, δεν ρώταγες? οπότε αφήστε τις κλάψες...
Just victims of the in-house drive-by
They say jump, you say how high
Άβαταρ μέλους
nikdelig
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 01 Φεβ 2008, 22:28
Τοποθεσία: Sierra Leone
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό massimo » 13 Φεβ 2008, 23:03

είσαι σωστός nikdelig,αυτή είναι η φιλοσοφία.... ;) πες τα να τα ακούσουν.
Άβαταρ μέλους
massimo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 14 Ιαν 2008, 13:40
Τοποθεσία: thessaloniki-xanthi

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό fortsatos » 14 Φεβ 2008, 03:41

Εγώ θα επιμείνω στη λύση του Nip/Tuck... Δεν πας ξεβράκωτος στα αγγούρια...  :P
Incarnated Solvent Abuse
Άβαταρ μέλους
fortsatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: 17 Ιαν 2008, 17:48

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό Stokos » 10 Αύγ 2010, 22:16

Συνάδελφοι μία είναι η λύση, επιστροφή στη φύση. Προσέχετε όμως γιατί υπάρχουν και κίνδυνοι...

φονικό σεξ με δέντρο

Φορούσε μόνο τις κάλτσες και τις μπότες του και είχε ένα μικρό κομμάτι καλωδίου τυλιγμένο γύρω από το... πέος του. Έτσι βρήκε νεκρό η αστυνομία τον 44χρονο μηχανικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Κέβιν Κίρκλαντ κάτω από ένα δέντρο κοντά στο σπίτι του στο Νιούπορτ.

Σύμφωνα με τον ιατροδικαστή ο Κέβιν πέθανε από υποθερμία. Οι φλέβες του είχαν κοπεί κατά η διάρκεια της απεγνωσμένης προσπάθειας να βγάλει τις αυτοσχέδιες χειροπέδες με τις οποίες είχε δεθεί από το δέντρο!

Ο Κέβιν είχε καταναλώσει επτά μπύρες, βότκα και είχε κάνει χρήση κοκαΐνης με έναν φίλο του τη νύχτα πριν πεθάνει.

Μετά την αναχώρηση του φίλου του επέστρεψε στο σπίτι του στο Νιούπορτ όπου έφτιαξε τις αυτοσχέδιες χειροπέδες του. Τις κατασκεύασε λιώνοντας ένα σκοινί το οποίο και πέρασε στους καρπούς του.

Στη συνέχεια περπάτησε σε ένα ποταμάκι κοντά στο σπίτι του. Γδύθηκε και έδεσε τον εαυτό του στο δένδρο με τη βοήθεια του σχοινιού. Αλλά όπως όλα δείχνουν, θέλησε κάποια στιγμή να επιστρέψει στο σπίτι του.

Ο Κέβιν προσπάθησε μάταια να ξεφύγει. Τρόμαξε και άρχισε να φωνάζει βοήθεια. Στις οκτώ το πρωί ο Μαρκ Γκρίφιθς και η σύντροφός του Eλαίν Μπάθο τον άκουσαν.

Ο κ. Γκρίφιθς είπε στον ανακριτή: "Άκουσα μερικά γρυλίσματα και βογκητά. Πήγα κοντά και τον ρώτησα. Είσαι καλά, τι συμβαίνει; "

"Καλέσαμε την αστυνομία. Όταν τον τοποθετούσαμε κάτω στο έδαφος παρατήρησα ένα μικρό καλώδιο γύρω από τη βάση του πέους του."

Ο Κέβιν μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, αλλά πέθανε λίγες ώρες αργότερα.


πηγή: isfentona.blogspot.com
Stokos
 

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό brera » 11 Αύγ 2010, 01:44

Tραγικό το παραπάνω γεγονός. :-\
Στο θέμα μας:
Γενικά τα κορίτσια στην Ξάνθη είναι λίγα,τα κορίτσια που πραγματικά αξίζουν ,και δεν εννοώ μόνο εμφανησιακά, ακόμη λιγότερα.Αλλά υπάρχουν και αν τα βρεις είναι διαμάντια.
Το πρόβλημα τις περισσότερες φορές,από όσο βλέπω, είμαστε εμείς που δεν κάνουμε τίποτα.Οπότε μη γκρινιάζουμε τσάμπα.

Η ατάκα "πάω Κομοτηνή γιατί εκεί έχει πιο πολλές γυναίκες" εγώ την ακούω βερεσέ.Ας μη κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλό μας.Αυτός που πάει Κομοτηνή το κάνει για να πάει σε ένα μέρος που δεν τον ξέρει κανείς,είναι ένας άγνωστος στο πλήθος και δε ντρέπεται.Θα κάνει ότι είναι να κάνει και από την επόμενη μέρα βρίσκεται σε άλλη πόλη και ούτε γάτα ούτε ζημιά.Αυτό πιο πολύ για "δειλία" μου κάνει εμένα παρά για δικαιολογία ότι στην Ξάνθη δε βρίσκει κάτι.

Τώρα θα μου πείτε "μίλησε και ο έξυπνος".Ούτε έξυπνος είμαι,ούτε ωραίος είμαι,ούτε τις έχω 10-10.Αλλά ξέρω ότι στο πρόβλημα που υπάρχει τη μεγαλύτερη ευθύνη τη φέρω εγώ.

Κράξτε ελεύθερα τώρα.. ;)
Άβαταρ μέλους
brera
Γενικός Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: 05 Φεβ 2008, 18:30
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό nairePAOK » 18 Σεπ 2010, 17:43

τι ειδους ευθυνη μπορεις να εχεις ακριβως οταν στΑ 250 ατομα του νεου ετους ειναι 11 κοριτσια εξ αυτων τα 5 υπο μεταγραφη?
τις ευθυνες τις εχει αυτος ο πανεξυπνος που αποφασισε καποτε να σπασει ενα ολοκληρο πανεπιστημιο σε 3 πολεις. μετα σου λεει υπογεννητικοτητα
είναι αυτό που λένε ΗΜΜΥτρελος
nairePAOK
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 02 Σεπ 2010, 00:17
Τοποθεσία: Ηλεκτρολόγκα,το νησί των τρελών
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 18 Σεπ 2010, 18:36

Η πιθανότητα να βρεις γκόμενα είναι αντιστρόφως ανάλογη της γκρίνιας σου.
Υπάρχει και η λύση Τεφαατζης στη Κομοτηνή. Ή πανελλήνιες ξανά για Σαλονική(το νινι σερνει προπτυχιακους??κατάντια).
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό Stokos » 27 Σεπ 2010, 16:30

nairePAOK έγραψε:μετα σου λεει υπογεννητικοτητα

μου φαίνεται εσύ έχεις πολύ άγριες διαθέσεις 8)
Stokos
 

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό Marios » 18 Φεβ 2011, 02:01

Η Ξάνθη και το οτι δεν εχει γυναικες ειναι δικαιολογιες και ειναι ευρεως γνωστο!!!! ;)
Άβαταρ μέλους
Marios
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 10 Φεβ 2009, 21:56
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό M@R@S » 18 Φεβ 2011, 08:55

Κάπου εδώ παίρνω και εγώ φύλλα και μπαίνω στο παιχνίδι. Οι γυναίκες στην Ξάνθη είναι όπως το πόκερ, δεν παιζεις ποτέ τα χαρτιά αλλά παίζεις τον αντίπαλο και θα παρακαλούσες να έιναι απέναναντι σου ο Teddy KGB ( Malkovich ) ως αντίπαλος. O Brad Pitt μπορεί να τρώει 3 χυλόπιτες το χρόνο αλλά έχει βγει και 2 φορές ο πιο όμορφος άντρας του κόσμου απο το People. Όπότε ρε φίλε άμα ύπάρχει γραμμένο ότι είσαι μια ομορφιά ( αρχίσαμε τις τσαχπινιές και πως θα βγάλουμε άκρη ) στο απόλυτο social lounge trendy περιοδικό ε όσω να ναι εχεις λίγουλάκι ανεβασμένη αυτοπεποίθηση πόσο μάλλον όταν έχεις δίπλα σου αυτήν http://www.signsfunny.com/wp-content/uploads/2010/12/brad-pitt-grabbing-angelinas-butt.jpg. Λοιπόν κάποιος κάποτε δεν θυμάμαι είχε πει το εξής : "Είναι ντροπη για τους άντρες αν υπάρχει έστω και μία γυναίκα στο κόσμο που κοιμάται μόνη της τα βράδια" . Στη τελική η Ξάνθη έχει γυναίκες αν ξέρεις σε ποιο τραπέζι να παίξεις. Δεν λέω ότι τα λεφτά είναι πολλά αλλά τουλάχιστον αξιοπρεπή και αξίξει τον κόπο αν κάποιος ψοφάει για γυναίκα να ασχοληθεί εντατικά με το θέμα για κανα 6μηνο. Ακόμα και να μην ευτυχήσει θα περάσει το λιγότερο καλά. Ο Lovabill προφανώς ξεχνάει τις ρίζες του, πες ρε μ@λ@κ@ απο πού είσαι, που σε πείραξε και η Ξάνθη χαμένο κορμί.

Θυμάμαι Φανάρι να πίνουμε Cuba και να κοιτάμε...
Θυμάμαι Μιστράλ να κάνουμε διαγωνισμό πεσίματος...
Θυμάμαι Νόστο να κερνάμε σφηνάκια τις σερβιτόρες...
Θυμάμαι Μητρόπολη να την πίνουμε με κοπελιές Λυκείου...
Θυμάμαι Καπναποθήκες party...
Θυμάμαι Αμφιθέατρο party...
Θυμάμαι Εστίες party...
Θυμάμαι...
Κώδικας: Επιλογή όλων
If this is your first night you have to fight...
Άβαταρ μέλους
M@R@S
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 18:53

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό RUDEBOY » 18 Φεβ 2011, 14:18

μια χαρά είναι η Ξάνθη ρε μάγκες..απλά το μόνο κακό που έχει είναι ότι δεν έχει αυτό το "απρόσωπο" της μεγαλούπολης! και λόγω του ότι όλοι λίγο πολλοί γνωρίζονται μεταξύ τους είναι αναπόφευκτο 3 στις 4 φορες που βγαίνεις να πετυχαίνεις τις ίδιες φάτσες έξω και τις ίδιες καταστάσεις.Λίγο πολύ δηλαδή την πέφτουμε όλοι στις ίδιες γκόμενες . Λογικό είναι έπειτα να είναι επιφυλακτικές . Τα πάντα ξεκινούν από τα μικρά χρόνια που ο κάθε πολυτεχνίτης ορκίστηκε "αγαμία" προκειμένου να καταφέρει να μπει εδώ που μπήκε .Μετά πέσιμο ατσούμπαλο και άκομψο προς όλες τι μεριές για να εκτονωθεί η συσσωρευμένη επιθυμία. Κι οι προσδοκίες που είχε σχηματίσει προδόθηκαν,κι έτσι να του γυρίσει αυτό σε γκρίνια και ηττοπάθεια .Γιατί ποιος δεν έκανε τη σκέψη.."να πάω φοιτητής και θα τα γ***σω όλα" . Άρα δε φταίνε ούτε οι άντρες ούτε οι γυναίκες , τα μυαλά μας φταίνε . Οπότε cool κι αν είναι να'ρθει καλώς να'ρθει κι άμα δε'ρθει μαγκιά του!
RUDEBOY
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 29 Ιαν 2009, 18:31

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

cron