Ανησυχίες στοιχείο -33-

Χαλαρή κουβέντα για ό,τι δεν έχει θέση στα άλλα boards. Συζήτηση σε ΚΟΣΜΙΟ επίπεδο για όλα τα θέματα. Απαγορεύονται μόνο τα πολιτικά θέματα. Προσωπικές επιθέσεις και βρισιές θα οδηγούν στο κλείδωμα ή και στην διαγραφή του topic.

Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 22 Ιαν 2008, 00:03

Το "καυτό θέμα" by lovabill


Η πρώτη εντύπωση που σχηματίζεται (ή αλλιως η εντύπωση που σχηματίζεται)
για το καυτό αυτό θέμα υπακούει (σχεδόν) στην εξής λογική:
Στην Ξάνθη δεν υπάρχουν γυναίκες. Όπου και να πας βλέπεις μόνο άντρες.
Εκτός από αυτό, οι λίγες που υπάρχουν το παίζουν "γκόμενες" και ούτε
που σε κοιτάνε. Οπότε τα μαγαζιά χάνουν το ενδιαφέρον τους, οι γυναίκες
χάνουν τον σκοπό τους και στο τέλος χάνω και 'γω την ορεξή μου.

Η αλήθεια βέβαια απέχει αρκετά από αυτό που ακούγεται/φαίνεται.

Ποιά είναι η γνώμη σας;
Τελευταία επεξεργασία από LoVaBiLL και 22 Ιαν 2008, 21:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό JoVou » 22 Ιαν 2008, 01:01

Να σαι σίγουρος ότι το απόλαυσα...

Να προσθέσω στα λεγόμενα του lovabill, ότι την τελευταία φορά που εξήγησα ενόποιων αρκετών κοριτσιών τον τρόπο που σκέφτομαι (δεν αναφέρεται...) κάθε φορά που διασκεδάζω σε κάποιο μαγαζί για όσες βρίσκονται γύρω μου, δέχτηκα την κατακραυγή και τις αποδοκιμασίες τους...γι αυτό δεν βρίσκομε γκόμενο μου πανε,επειδή όλοι σκέφτονται έτσι...

Ειλικρινά, δώσε ότι καλύτερο έχεις...αυτό έμαθα εκείνη τη μερα,πως είμαστε όλοι με το ίδιο χαρτί στο παιχνίδι..τωρα,όσα ανέφερα σε άλλο topic για λεφτά και αμάξια..ε,αυτά είναι άσσοι στο μανίκι...τι να κάνυμε.. ;)
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό macJohn » 22 Ιαν 2008, 01:14

Νομίζω πως θα μπορούσες να στείλεις μια επιστολή διαμαρτυρίας εδώ.

Έλεος...
Άβαταρ μέλους
macJohn
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 23:52
Τοποθεσία: Cambridge, MA, U.S.A.
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό gatos » 22 Ιαν 2008, 01:59

Το post που ακολουθεί αποτελούσε απάντηση σε ένα post που δεν υπάρχει πλέον...

  Τι να πω ρε παιδιά...Από αυτά που γράφετε άμα δεν ήξερα ότι μιλάτε για την Ξάνθη θα νόμιζα ότι περάσατε στα κάτεργα!!! Νομίζω ότι υπερβάλλετε λιγάκι...Εντάξει περάσαμε σε μια δύσκολη σχολή,προσπαθήσαμε γι'αυτό αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι δεν θα κάνεις και τίποτα άλλο στην ζωή σου πέρα από αυτό.
  Το γεγονός ότι οι γυναίκες σ'αυτή την πόλη είναι η μειοψηφία δεν πάει να πει ότι θα κλείνεσαι μέσα στο σπίτι και δεν θα κάνεις τίποτα άλλο από το να διαβάζεις για να πάρεις πτυχίο και να σκέφτεσαι τον επαγγελματικό σου προσανατολισμό επειδή και καλά δεν μπορείς να βρεις γκόμενα!Συγνώμη αλλά για μένα αυτό δεν είναι φυσιολογικό...μα και να θες να βρεις γκόμενα έτσι όπως σκέφτεστε δεν πρόκειται να το καταφέρετε ποτέ! Μου λέτε ότι η Κομοτηνή αποτελεί μύθο...το άκουσα και αυτό!!! Έχει 10.000+ φοιτητές και το 70% είναι γυναίκες...
  Εμ το άλλο...που μου λες lovabill ότι επειδή είδες έξω φοιτητές να διασκεδάζουν και να πίνουν ότι φταίει το γεγονός το ότι μισούν τις σχολές τους και διάφορα άλλα...δηλαδή εγώ που βγαίνω και να πίνω τι πάει να πει,ότι μισώ την σχολή μου?Ύμαρτον...Αν σκέφτεστε έτσι...πραγματικά ΔΕΝ σας φταίει η Ξάνθη!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από gatos και 23 Ιαν 2008, 01:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
I see dead people...
Άβαταρ μέλους
gatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:23

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό Joshi » 22 Ιαν 2008, 02:04

gatos έγραψε:  Τι να πω ρε παιδιά...Από αυτά που γράφετε άμα δεν ήξερα ότι μιλάτε για την Ξάνθη θα νόμιζα ότι περάσατε στα κάτεργα!!! Νομίζω ότι υπερβάλλετε λιγάκι...Εντάξει περάσαμε σε μια δύσκολη σχολή,προσπαθήσαμε γι'αυτό αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι δεν θα κάνεις και τίποτα άλλο στην ζωή σου πέρα από αυτό.
  Το γεγονός ότι οι γυναίκες σ'αυτή την πόλη είναι η μειοψηφία δεν πάει να πει ότι θα κλείνεσαι μέσα στο σπίτι και δεν θα κάνεις τίποτα άλλο από το να διαβάζεις για να πάρεις πτυχίο και να σκέφτεσαι τον επαγγελματικό σου προσανατολισμό επειδή και καλά δεν μπορείς να βρεις γκόμενα!Συγνώμη αλλά για μένα αυτό δεν είναι φυσιολογικό...μα και να θες να βρεις γκόμενα έτσι όπως σκέφτεστε δεν πρόκειται να το καταφέρετε ποτέ! Μου λέτε ότι η Κομοτηνή αποτελεί μύθο...το άκουσα και αυτό!!! Έχει 10.000+ φοιτητές και το 70% είναι γυναίκες...
  Εμ το άλλο...που μου λες lovabill ότι επειδή είδες έξω φοιτητές να διασκεδάζουν και να πίνουν ότι φταίει το γεγονός το ότι μισούν τις σχολές τους και διάφορα άλλα...δηλαδή εγώ που βγαίνω και να πίνω τι πάει να πει,ότι μισώ την σχολή μου?Ύμαρτον...Αν σκέφτεστε έτσι...πραγματικά ΔΕΝ σας φταίει η Ξάνθη!!!
 


Είπε, και έκλεισε τον Pozar.
Τελευταία επεξεργασία από Joshi και 22 Ιαν 2008, 11:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Joshi
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 00:00

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό JoVou » 22 Ιαν 2008, 03:13

macJohn έγραψε:Νομίζω πως θα μπορούσες να στείλεις μια επιστολή διαμαρτυρίας εδώ.

Έλεος...

Θα πρεπε να απαντήσεις πιο συγκρατημένα...μιας και ξέρω λίγα πράγματα για την κατάσταση και τον τρόπο που σκέφτεσαι MacJohn... ;D ;D

Α ρε lovabill, σε παρεξήγησαν. Εγώ που σε ξέρω κατάλαβα που το πας.Ελπίζω να το καταφέρουν κι άλλοι...!
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Gatos

Δημοσίευσηαπό gatos » 22 Ιαν 2008, 14:03

lovabill έγραψε:Λοιπόν Gatos, έτσι οπως το θέτεις, δεν έχεις άδικο.Το θέμα όμως είναι
πως δεν αναφέρεσαι στο δικό μου άρθρο.

Δεν λέει μέσα πουθένα να κλείνεσαι στον εαυτό σου και να διαβάζεις
επειδή δεν έχει γκόμενες.Λέει ακριβώς το αντίθετο...........

Όσον αφορά την Κομοτηνή, εγω δεν μίλησα ΚΑΘΟΛΟΥ για τις γυναίκες
της Κομοτηνής. Το θέμα μου πάει μόνο γύρω από εμάς.Και το λέω πιο
καθαρά: Γκόμενα αν βρίσκεις στην Κομοτηνή,τότε εισαι ικανός να βρισκεις
και εδώ...........

Και τέλος, εγώ είμαι από αυτούς που το έχουν κάψει το θέμα στην Ξάνθη.
2 χρόνια ήμουν μόνο έξω.Και ξέρεις τι;Πάντα έβρισκα γκόμενες.Όταν είσαι
μονίμως έξω, και αυτό κυνηγάς,τελικά σου ρχεται.
Το να βλέπεις όμως μονίμως μία κατάσταση κουκουρούκου playmobil,άντρες
και γυναίκες να στολίζονται για να μαμηθούν εν τέλει, είναι από παράγοντες
που αναφέρω στο άρθρο...

Τώρα, αν εσύ σε όσα εγραψα έψαχνες αναγκαστικές λύσεις και δικαιολογίες,
ήταν από δική σου προδιάθεση....


  Στο δικό σου άρθρο αναφέρομαι...Και ξέρω πως και πολλοί άλλοι κατάλαβαν αυτό που κατάλαβα και εγώ διαβάζοντας όσα έγραψες! Τώρα μου λες ότι εσύ είσαι αυτός που έχεις κάψει το θέμα στην Ξάνθη και ότι πάντα βρίσκεις γκόμενες κλπ...Τότε να σε ρωτήσω κάτι? Στο αρχικό σου άρθρο γιατί διαμαρτύρεσαι? Εύλογη ερώτηση πιστεύω! Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω πως έχεις αντιληφθεί το όλο θέμα,βέβαια δικαίωμα σου είναι,αλλά διαβάζοντας κανείς το αρχικό σου post και στην συνέχεια την απάντηση σου σε μένα σίγουρα θα μπερδευτεί με όσα λες...από την μία μαύρο και από την άλλη άσπρο!Μάλλον τα έχεις λίγο μπερδεμένα στο μυαλό σου...Αυτό μου έχεις δώσει ως τώρα να καταλάβω τουλάχιστον.
 
 
I see dead people...
Άβαταρ μέλους
gatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:23

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό JoVou » 22 Ιαν 2008, 14:08

Εν μέρει συμφωνώ...και φίλε gatos, θα εισηγηθώ ώστε να προστεθεί σχετικό topic και να αναλάβεις δικαιώματα moderator... ;)
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό kkalop » 22 Ιαν 2008, 17:53

Είστε τρελιάρηδες και ερωτιάρηδες τέλος !

Το μυαλό σας μόνο στα ποτά και στα "στενά"... ;D

Καλά κάνετε βέβαια γιατί μόνο με Pozar πως θα πάμε μπροστά...
Άβαταρ μέλους
kkalop
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 17:48
Τοποθεσία: Λαμία
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 22 Ιαν 2008, 18:54

Εγώ δεν έχω μιλήσει καθόλου εδώ πέρα και είπα να κάνω την αρχή με αφορμή αυτό το θέμα το οποίο είναι και καυτό όπως λέει κι ο τίτλος του, αλλά υπάρχουν και καυτές αντιδράσεις.

Ας ξεκινήσω αναφέροντας λίγα λόγια για τις διαπροσωπικές σχέσεις μας.

Όταν βρίσκεσαι για πρώτη φορά σε ένα άλλο περιβάλλον από αυτό που έχεις συνηθίσει τόσα χρόνια, θα πρέπει να δικτυωθείς για δημιουργήσεις κοινωνικές σχέσεις. Κακά τα ψέματα, κανείς δεν μπορεί να μείνει μόνος του (αν έχει σώας τας φρένας βεβαίως βεβαίως). Όπως είπε κι ο lovabill, όλοι είχαμε αυτήν την φοβία στην αρχή, και εξαιτίας της ψάξαμε και βρήκαμε φίλους. Άλλους τους κρατήσαμε, άλλους τους αφήσαμε κι άλλους τους έχουμε ως γνωστούς. Το να δημιουργήσεις όμως μια φιλία είναι κάτι όχι το τόσο τρομερό διότι δε χρειάζεται πολύ κόπο, βγαίνει από μόνο του. Μα θα'ναι ένας αγώνας ποδοσφαίρου και θα ζητήσεις ένα τσιγάρο, μα θα'ναι στο chili που θα δεις κάποιον που τον είδες στη σχολή, είναι κάτι το οποίο δόξα τω θεώ έρχεται από μόνο του. And to the down down of the written, αν δεν κάτσει δε θα σε χαλάσει κιόλας. Απεναντίας, αν δεις μια ωραία γκόμενα να κάθεται απέναντί σου στο chili, cream you name it, και την πλησιάσεις και φας χυλόπιτα, δύο είναι τα κυριότερα τινά:

1) Τσαντίζεσαι με τις ξανθιώτισσες γενικώς
2) Το παίρνεις χαλαρά γιατί σκέφτεσαι ότι κι ο brad pitt θα'χει φάει τουλάχιστον μία χυλόπιτα

Για το 1), αυτό που έχω να πω είναι ότι τα πάντα σε ωθούν εκεί. Όλη η ξάνθη γι'αυτό το φαινόμενο μιλάει. Το βλέπεις και στην πράξη. Εμένα μου'χει τύχει σε παρέα 15 ατόμων να'ναι 2 μόνο τα κορίτσια και το 1 από αυτά δεσμευμένο κιόλας. Το άλλο είχε έναν κώλο που για να τον κάνω αναπαράσταση θα'πρεπε να μαζευτώ σαν μπάλα εγώ για να παριστάνω το ένα κωλομέρι μόνο!! Κλασικά η κουβέντα ήρθε πάλι για το θέμα αυτό, η γκρίνια για τις γκόμενες. Αυτή έφερε αντίρρηση, οπότε γυρίζει ένας και της λέει: κάτσε ρε συ, πάρε παράδειγμα την παρέα μας και δες πόσες είστε και πόσοι είμαστε. Και απαντάει μπροστά στα μούτρα μας: Ναι, αλλά πρέπει να είναι και ωραίος!!! Αυτό όμως που θέλω να πω είναι ότι, επειδή βρέθηκε ένα μπάζο και είπε αυτή την ατάκα, την οποία με διάφορες παραλλαγές θα την έχουν ακούσει σχεδόν όλοι φαντάζομαι, δε σημαίνει ότι εγώ θα πρέπει να το κάνω θέμα. Εξ'άλλου, αυτό το βόιδι για να βρει κάποιον να κάνει κάτι, δε θα το βρει έτσι όπως είναι. Εγώ γιατί πρέπει να σκάσω και να πω: φφφφφφφφφφφφ, πάλι η ρημάδα η Ξάνθη φταίει για όλα. Πολύ που μ'ένοιαξε. Για τις υπόλοιπες τις γκόμενες όμως τις νορμάλ ισχύουν άλλα πράγματα. Εγώ αν ήμουν φοιτητής στην Κομοτηνή, βεβαίως θα το έπαιζα μούρη αν με κυνηγούσαν όλες (μακάρι παναΐαμ...), οπότε αν υπάρχουν μερικές που το παίζουν μούρη, καλά κάνουν. Κι αυτές όμως θα βρουν τον μάστορά τους κάποια στιγμή. Όπως όλοι θα τον βρούμε. Από εκεί και πέρα για αυτές που έμειναν (και δε θέλω να ακούσω μλκίες ότι δεν έμεινε καμία, έστω οι λίγες εξαιρέσεις τότε, μείνανε) είναι στο χέρι του καθενός να τις δοκιμάσει και να τις ρίξει. Το πώς; Έλα μου ντε. Μάνιουαλ όμως έχουμε για το ρομποτικό βραχίονα, μάνιουαλ έχουμε για το hi-fi stereo, μάνιουαλ έχουμε για όλα τα ηλεκτρονικά. Ξέρουμε πώς λειτουργούν και κάνουμε τη δουλειά μας. Για δείτε όμως και το άλλο, κάθε πότε αγοράζουμε play station ή παιχνίδια του; Κάθε πότε παίρνουμε pc, καινούριο τηλεόραση, καινούριο dvd-player και όλα τα σχετικά; Τα βαριόμαστε γιατί ξέρουμε τι μπορούν να κάνουν και τι δε θα κάνουν. Αυτό είναι το ωραίο στις γυναίκες. Αν το καταργήσουμε κι αυτό, τζάμπα ασχολούμαστε. Όπως και να'χει όμως, επειδή στους περισσότερους δεν πέφτουν με τα πόδια ψηλά, δεν είναι και λόγος ανησυχίας. Αν θέλει κανείς να πηδάει κάθε μέρα και δεν είναι όμορφος, να δουλεύει 4 μέρες στο Ρομέο, να βγάζει από 50 ευρώ τη μέρα και να τα τρώει στο μπουρδέλο στις ράγες. Τι να κάνουμε δλδ, να πεθάνουμε;

Εγώ προσωπικά, στην αρχή ασχολήθηκα με το να βρω καμμιά γκόμενα, γιατί τόσο καιρό λύκειο και αυτά, που καιρός για γκόμενες, και που μυαλά. Ούτε τώρα που χρωστάω όμως τα μαλλιοκέφαλά μου βρήκα, γιατί σκεφτόμουν πώς ποτέ δεν φταίω εγώ, αλλά η ξάνθη που δεν έχει 7 δις γκόμενες για να μπορέσει να μου κάτσει κι εμένα μία.                                                                (μισό να ανάψω τσιγάρο)
Και μετά σκέφτηκα και το άλλο. Είμαι αθηναίος, οπότε κάθε γιορτές και καλοκαίρια είμαι Αθήνα. Κι εκεί με το σκεπτικό λειτουργούσα, ότι στην Ξάνθη δεν έχει, αλλά στην Αθήνα του κύναιδου πια... έχει. Ε, λοιπόν δεν έχει, όταν το σκέφτεσαι έτσι. Η λύση είναι μία. Κοινωνικές δραστηριότητες. Γυμναστήριο, χορό, προσκόπους, σύλλογο μαλαματίνας (πολύ γέλιο αυτά τα παιδία όταν τους είδα πρώτη φορά πριν 2 χρόνια), κάτι τέλος πάντων. Εμένα οι μόνες μου δραστηριότητες είναι η μπάλα, όπου εκεί μόνο άντρες πάμε, οι βραδινές έξοδοι, όπου για να καταφέρεις να κάνεις κάτι με κάποια είναι λίγο δύσκολο αν δε σε ξέρει από καιρό και δεν έχει δείξει ένα ενδιαφέρον για σένα, αλλά ακόμα και το να βρεις κάποια για μια νύχτα, προσωπικά για μένα προς το παρόν αυτά γίνονται μόνο στις ταινίες γιατί ατάκες σαν του Will Smith στο Hitch ποτέ δεν κατάφερα να βρω, και τέλος ο καφές, όπου τι να πω στον καφέ, αν καταφέρεις να γνωρίσεις κάποια πίνοντας καφέ στην πυξίδα ή στο ψωμί και σοκολάτα.... ε είναι από τις μεγαλύτερες τυχερές στιγμές που υπάρχουν. Αυτό που θέλω να πω είναι πως για να κάνεις μια σχέση με κάποια, θα πρέπει να σε ξέρει και να την ξέρεις λίγο καιρό και να δει αν της ταιριάζεις και να δεις κι εσύ αν σου ταιριάζει. Οποιαδήποτε σχέση στη ζωή μου που'χω κάνει, έτσι ξεκίνησε, και χωρίς να το περιμένω ότι μπορεί να καταλήξει έτσι. Αλλά όχι μόνο σε μένα, σε όλους όσους γνωρίζω. Η μόνη λοιπόν κοινωνική δραστηριότητα που έχει ένα άτομο σαν εμένα, είναι η σχολή. Κακά τα ψέματα, δεν υπάρχουν πολλές. Όχι όμως ότι δεν υπάρχει ψυχή.... Μην το παρακάνουμε. Και τέλος, δε μας πήραν και τα χρόνια ρε παιδιά, 22 χρονών παλικάρια τώρα, έχουμε ακόμα ψωμί μπροστά μας.

Όσον αφορά τώρα το 2), είναι η πιο ωραία στάση που μπορεί να κρατήσει κανείς. Όσο δεν την ενστερνίζεται ο καθένας μας, θα'χει πρόβλημα με τον εαυτό του. Γιατί, αν βγαίνεις έξω το βράδυ μόνο και μόνο για να βρεις γκόμενα, είσαι αξιολύπητος. Εγώ βγαίνω με την παρέα μου για να πιούμε, να κάνουμε κεφάλι να γελάμε, και να χορεύουμε. Κι αν γυρίσει κανείς να μου πει ότι εγώ προσωπικά δεν βγαίνω έξω, τι να κάνω, είμαι από Αθήνα κι έχω μάθει αλλιώς τα μαγαζιά. Έχω μάθει να πηγαίνω σε διαφορετικά. Δυστυχώς ακόμα αυτό δεν το'φτιαξα στον εαυτό μου, να προσαρμοστώ με αυτά που έχω. Αλλά όπως έχει πει ο lovabill σε προσωπική συζήτηση που κάναμε μεταξύ μας, "στη ζωή δεν επιβιώνουν οι δυνατοί, αλλά οι ικανοί στην προσαρμοστικότητα".

Θα κλείσω αυτό το τεράστιο πράγμα που'γραψα, λέγοντας ότι, ξεκολλάτε από τα στερεότυπα και φτιάξτε δικά σας. Γκόμενες θα βρούμε όλοι και θα γελάμε με αυτά στο μέλλον. Αρκεί, να μην καθόμαστε στα αυγά μας και να κάνουμε κάτι που αγαπάμε, όχι για να βρούμε γκόμενα, αλλά γιατί το αγαπάμε αυτό που κάνουμε. Κι η γκόμενα που το αγαπάει κι αυτή θα μας βρει. No worries.

Υ.Γ.: Και πάλι αφορά προσωπική γνώμη. Κράχτε με κάντε με ό,τι θέλετε. Αρκεί να μου το αποδείξετε γιατί με κράζετε.

                                --------------Καλή Εξεταστική Σε Όλους-------------------
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Το "καυτό" θέμα

Δημοσίευσηαπό gatos » 23 Ιαν 2008, 00:52

JimMichael έγραψε:
Εμένα μου'χει τύχει σε παρέα 15 ατόμων να'ναι 2 μόνο τα κορίτσια και το 1 από αυτά δεσμευμένο κιόλας. Το άλλο είχε έναν κώλο που για να τον κάνω αναπαράσταση θα'πρεπε να μαζευτώ σαν μπάλα εγώ για να παριστάνω το ένα κωλομέρι μόνο!!



Τρελή ατάκα...έγραψες!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
I see dead people...
Άβαταρ μέλους
gatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:23

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό JoVou » 23 Ιαν 2008, 03:27

Το παίρνεις χαλαρά γιατί σκέφτεσαι ότι κι ο brad pitt θα'χει φάει τουλάχιστον μία χυλόπιτα


Με αυτό το σκεπτικό λειτουργώντας και εκφραζόμενος αποκλειστικά για μένα, θα υποθέσω ότι ο Brad έφαγε τουλάχιστο 3 χυλοπιτες φέτος... ;D
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό fortsatos » 05 Φεβ 2008, 22:42

Δεν ξεκαθαρίζετε όμως τι είναι αυτό που θέλετε και δεν υπάρχει εδώ στην Ξάνθη (ή είναι δύσκολο να το βρεις, whatever)... Σχέση ή πηδ#%@τα της μιας βραδιάς και μετά δε σε ξέρω δε με ξέρεις? Ή και τα δύο?  :P
Incarnated Solvent Abuse
Άβαταρ μέλους
fortsatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: 17 Ιαν 2008, 17:48

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό JoVou » 05 Φεβ 2008, 23:16

fortsatos έγραψε:Δεν ξεκαθαρίζετε όμως τι είναι αυτό που θέλετε και δεν υπάρχει εδώ στην Ξάνθη (ή είναι δύσκολο να το βρεις, whatever)... Σχέση ή πηδ#%@τα της μιας βραδιάς και μετά δε σε ξέρω δε με ξέρεις? Ή και τα δύο?  :P


Αχ, είμαστε όλοι σοβαρά παιδιά...τι να κάνουμε...LoL! ίσως να χεις και δίκιο...ΔΕΝ ξέρουμε τι θέλουμε...μόνο λέμε!
Never Leave 4 Tomorrow ... What You can Finish up From Today!
Άβαταρ μέλους
JoVou
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 02:33
Τοποθεσία: Xanthi
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Ανησυχίες στοιχείο -33-

Δημοσίευσηαπό fortsatos » 05 Φεβ 2008, 23:43

JoVou έγραψε:ΔΕΝ ξέρουμε τι θέλουμε...μόνο λέμε!


Μήπως είναι αυτό το πρόβλημα τελικά?  ;) ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ εδώ πάνω ψάχνονται. Δεν υπάρχει καμία που να περιμένει το super γκόμενο. Ίσα ίσα που επειδή δεν πάει κανεις να τους την πέσει εχουν αρχίσει και την πέφτουν αυτές.  ;D
Incarnated Solvent Abuse
Άβαταρ μέλους
fortsatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: 17 Ιαν 2008, 17:48

Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες