Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Χαλαρή κουβέντα για ό,τι δεν έχει θέση στα άλλα boards. Συζήτηση σε ΚΟΣΜΙΟ επίπεδο για όλα τα θέματα. Απαγορεύονται μόνο τα πολιτικά θέματα. Προσωπικές επιθέσεις και βρισιές θα οδηγούν στο κλείδωμα ή και στην διαγραφή του topic.

Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό antipasti » 10 Ιαν 2010, 14:34

Έχω έναν αρκετά παλιό ραδιοενισχυτή και θέλει λίγο συμμάζεμα. Συγκεκριμένα θέλει καθάρισμα στα ποτενσιόμετρα, νέες λάμπες στο πάνελ μπροστά και πιθανά και κάτι άλλο μικρό. Ξέρετε κάποιον τεχνικό εδώ στην Ξάνθη ο οποίος εκτός από το να ξέρει, να μπει στον κόπο να ασχοληθεί κιόλας? ( και κατά προτίμηση να μη μου ζητήσει κανένα 50ευρω :P )
Ευχαριστώ
I'm not a complete idiot. Several parts are missing.
Άβαταρ μέλους
antipasti
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009, 10:18
Τοποθεσία: χαμενος στο διαστημα

Re: Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό hannibal » 10 Ιαν 2010, 20:07

Ναι, ξέρουμε τον κύριο Πέτρο (Ζιμουρτόπουλο). Ραδιο-ενισχυτή δεν είπες; Ο πιό κατάλληλος Εδώ Μέσα. Καθηγητής στο είδος του.
Και δεν θα σου ζητήσει χρήματα. Είναι υπεράνω. Και σε περίπτωση που δεν μπορέσει να τον επισκευάσει, θα τον αγοράσει.
Άβαταρ μέλους
hannibal
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 12 Δεκ 2009, 10:57


Re: Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό thms » 14 Ιαν 2010, 15:50



Είμαι offtopic και απευθύνομαι στους moderators. Το παραπάνω ποστ έχει δημοσιευτεί πάνω από 10 φορές και μάλιστα σε διαφορετικά threads. Αυτό τώρα δε θεωρείται spam? Άμα αρχίζαμε να το κάνουμε αυτό όλοι δεν θα βγάζαμε άκρη σε καμία συζήτηση.
"Δεν χρειάζεται να βλέπεις όλη τη σκάλα, μόνο το πρώτο σκαλοπάτι." -- M. L. King, JR
Άβαταρ μέλους
thms
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 06 Οκτ 2008, 12:48
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό pez » 14 Ιαν 2010, 19:03

-
Λυπάμαι που η διαμαρτυρία σας είναι ετεροβαρής - Αν σέρνατε κι εσείς από πίσω σας μια ουρά, θα προσέχατε πάντα να μην την πατήσετε - Έχετε όμως δίκιο για την έκταση της προσοχής μου - Σας υπόσχομαι πως στο μέλλον, εφόσον απαιτηθεί, που καθόλου δεν το βλέπω πως μπορεί να απαιτηθεί δηλαδή, θα είναι εντελώς ασήμαντη - Από μόλις 61 χαρακτήρες που ήταν μέχρι σήμερα, σε μόνον 1 από τώρα : * - Συντομότερη είναι μόνον η σιωπή - Πέτρος Ζιμουρτόπουλος
-
pez
 

Re: Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό hannibal » 14 Ιαν 2010, 20:55

pez έγραψε:- Αν σέρνατε κι εσείς από πίσω σας μια ουρά-


Ωωωω! δημόσια παραδοχή της ουράς...
Ε, άφησέ την στο σπίτι, να μαγειρέψει και τίποτα.
Άβαταρ μέλους
hannibal
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 12 Δεκ 2009, 10:57


Re: Συντήρηση/επισκευή ραδιοενισχυτή

Δημοσίευσηαπό rabbit » 15 Ιαν 2010, 10:05

...Xi/MAS...
Άβαταρ μέλους
rabbit
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 23 Ιουν 2009, 23:53

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

cron