Αυστηρώς Πτολεμαϊδιώτες X

Χαλαρή κουβέντα για ό,τι δεν έχει θέση στα άλλα boards. Συζήτηση σε ΚΟΣΜΙΟ επίπεδο για όλα τα θέματα. Απαγορεύονται μόνο τα πολιτικά θέματα. Προσωπικές επιθέσεις και βρισιές θα οδηγούν στο κλείδωμα ή και στην διαγραφή του topic.

Αυστηρώς Πτολεμαϊδιώτες X

Δημοσίευσηαπό M@R@S » 11 Απρ 2011, 15:29

Παίδες χαιρετώ και να περνάτε καλά. Μιας και έρχονται και οι γιορτές του Πάσχα, σκέφτηκα να ανοίξω ένα θέμα για να κάνουμε λίγο χαβά μιας και θα έχουμε και μπόλικο χρόνο τώρα για κανα 10ήμερο. Λοιπόν, το θέμα είναι το εξής :
" ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Ή ΞΑΝΘΗ ? "
Συγνώμη, αλλά το θέμα είναι λίγο τοπικιστικό και είναι προφανές ότι δεν απευθύνεται σε όλους τους ΗΜ/ΜΥ του Δ.Π.Θ., εξάλου εξ' αυτού και ο τίτλος του Θέματος. Τέλος, οφείλω να σημειώσω ότι θέλω τεκμηριωμένες απόψεις και επιχειρήματα για να υποστηρίξετε την γνώμη σας για το ποιά πόλη προτιμάτε και γιατί. Στο θέμα μπορούν να συμμετέχουν φοιτητές Ξάνθης που σπούδαζαν κάποτε η σπουδάζουν τώρα στην Ξάνθη και είναι από την Πτολέμαΐδα. Για το τέλος, για λόγους αντικειμενικότητας και αλήθειας, όποιος postarei σε αυτό το Θέμα θα πρέπει πρώτα να μου στείλει σε pm την απάντηση της παρακάτω ερώτησης ειδάλλως, το post του θα διαγράφετε κατόπιν δικιάς μου αίτησης από τους moderators. Σας παρακαλώ όχι χυδαιολογίες και όχι προσβλητικό περιεχόμενο στα Post σας, θέλω ειλικρίνεια και αντικειμενικότητα.
" Ποίο είναι το όνομα του καινούριου μαγαζιού που άνοιξε στην Πτολεμαΐδα ( είναι καφέ -μπαρ ) και τι μαγαζί ήταν πριν γίνει καφετέρια ? "
Ευχαριστώ προκαταβολικά και ελπίζω να περάσουμε καλά και να βγάλουμε τελικά άκρη σε αυτό το City Contest.
Greetings to the Populi of Xanthi and Ptole
This is M@R@S speaking.
Happy Days.
Κώδικας: Επιλογή όλων
If this is your first night you have to fight...
Άβαταρ μέλους
M@R@S
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 18:53

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες