Εξέταση Βιομηχανικός Έλεγχος [Φεβρουάριος 2008]

Διδάσκοντες: Ο. Κοσμίδου, Επ. Καθηγήτρια

Εξέταση Βιομηχανικός Έλεγχος [Φεβρουάριος 2008]

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 30 Ιαν 2008, 01:43

Όπως με ενημέρωσε η ίδια η κα Κοσμίδου και όπως το διασταύρωσα σε ένα άλλο τόπικ, στις 13-2-2008 υπάρχει κινητοποίηση της ΓΣΕΕ με 24ωρη απεργία. Σύμφωνα με το email που της εστάλη, αναφερόταν ότι δε θα πραγματοποιηθούν εξετάσεις εκείνη τη μέρα. Η ίδια όμως πρότεινε να βρεθούμε και να γράψουμε παρά την απεργία για να ξεμπερδεύουμε, καθώς αν δε γίνει κάτι τέτοιο μετά δυσκολεύουν τα πράγματα για το πότε μπορεί να γίνει.

Η δικιά μου γνώμη είναι όντως να γράψουμε εκείνη τη μέρα. Από εκεί και πέρα όποιος διαφωνεί να το πει τόσο εδώ όσο και στην κα Κοσμίδου για να ξέρουμε όλοι τι πρέπει να γίνει.
Τελευταία επεξεργασία από megatron και 15 Οκτ 2010, 20:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσθήκη μαθήματος στον τίτλο
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Γραπτή Εξέταση 13-2-2008

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 01 Φεβ 2008, 15:56

Σημερινά Νέα.

Η εξέταση θα γίνει κανονικά όπως λέει και το πρόγραμμα. Φαντάζομαι ότι όλοι συμφωνούν, καθώς μίλησε και η ίδια η Κοσμίδου με άλλους και είπαν πως δέχονται.
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Γραπτή Εξέταση 13-2-2008

Δημοσίευσηαπό gatos » 01 Φεβ 2008, 19:10

JimMichael έγραψε:Σημερινά Νέα.

Η εξέταση θα γίνει κανονικά όπως λέει και το πρόγραμμα. Φαντάζομαι ότι όλοι συμφωνούν, καθώς μίλησε και η ίδια η Κοσμίδου με άλλους και είπαν πως δέχονται.


Και εγώ που ρώτησα το ίδιο μου είπε...ότι είναι καλύτερα να μην αλλάξουμε ημερομηνία, όποτε μένει όπως έχει η ημερομηνία της εξέτασης!
I see dead people...
Άβαταρ μέλους
gatos
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:23

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron