Εξέταση Ανίχνευση & Εκτίμηση Σημάτων [Φεβρουάριος 2009]

Διδάσκοντες: Α. Ρήγας, Αν. Καθηγητής

Εξέταση Ανίχνευση & Εκτίμηση Σημάτων [Φεβρουάριος 2009]

Δημοσίευσηαπό sycom » 01 Φεβ 2009, 14:00

Καλημερα

Θελω να μου πειτε εαν ξερετε πως θα γινει η εξεταση?Τι πρεπει να διαβασουμε και απο που?Μπορει να ανεβασει κανεις σημειωσεις?Ευχαριστω
Τελευταία επεξεργασία από megatron και 15 Οκτ 2010, 19:55, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσθήκη μαθήματος & ημ/νίας στον τίτλο
sycom
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 10:27

Re: Εξέταση Φεβρουαρίου [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό Giannis » 01 Φεβ 2009, 19:53

Υπάρχουν σε φωτοτυπία μια σειρά ερωτήσεων (37) που καλύπτουν συνολικά την ύλη του μαθήματος. Απ' όσο ξέρω το μάθημα εξετάζεται προφορικά, τη μέρα που ορίζεται στο πρόγραμμα της εξεταστικής (κάτι το οποίο δεν είναι δεσμευτικό γιατί αυτό καθορίζεται συνήθως σε συνενόηση με τον διδάσκοντα). Τις απαντήσεις των ερωτήσεων θα τις βρεις στο βιβλίο. Ακόμα και σημειώσεις να βρεις για απαντήσεις των ερωτήσεων, μάλλον αντιγραφή από το βιβλίο θα είναι. Συνήθως τις ρωτάει όλες :o
Μέχρι πέρυσι τουλάχιστον η ύλη ήταν τα Κεφ.1-4 +παράρτημα Α από το βιβλίο του κ.Ρήγα. Δεν ξέρω φέτος με τα συγγράμματα τι ακριβώς γίνεται.
Θα σε παρακαλούσα να μην σπαταλάς το πολύτιμο ρεύμα και πόρους από αυτόν τον πλανήτη για να γραφεις αυτά που σκέφτεσαι.

Να κλέβεις ιδέες από ένα άτομο είναι κλοπή, να κλέβεις από πολλά...είναι έρευνα.

Πάτα εδώ
Άβαταρ μέλους
Giannis
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 01:39
Τοποθεσία: Banana Republic
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Εξέταση Φεβρουαρίου [2008-2009]

Δημοσίευσηαπό sycom » 21 Φεβ 2009, 22:27

Καλησπερα

Θελω να ρωτησω εαν ξερει καποιος..Ειναι το 5ο κεφαλαιο του βιβλιου στην υλη?Γιατι δεν υπαρχει καμια ερωτηση απο αυτο..Ευχαριστω
sycom
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 11 Απρ 2008, 10:27

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες