Εξέταση Βιοϊατρική Τεχνολογία [Φεβρουάριος 2008]

Διδάσκοντες: Α. Ρήγας, Αν. Καθηγητής

Εξέταση Βιοϊατρική Τεχνολογία [Φεβρουάριος 2008]

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 29 Ιαν 2008, 19:08

Έπειτα από τηλεφωνική συνομιλία με τον καθηγητή, υπάρχουν οι εξής λύσεις για εξέταση του μαθήματος:

1) Την προγραμματισμένη ημ/νία που'χει η εξεταστική μας
2) Το ακόλουθο Σάββατο από αυτήν την ημ/νία
3) Την ακόλουθη Δευτέρα από αυτήν την ημ/νία

Εγώ θα προτιμούσα να γίνει μια από τις δυο τελευταίες για να μην μπλέκω με τα άλλα μαθήματα που θέλω να δώσω και φάω το χρόνο μου περιμένοντας εκείνη την Πέμπτη να εξεταστώ.

Το άλλο πρόβλημα είναι πως είμαστε πάααααααααααρα πολλοί που έχουμε πάρει εργασία, πότε θα προλάβει να μας εξετάσει όλους μέσα σε μια μέρα; Και έστω ότι προλαβαίνει, θα καθόμαστε και θα περιμένουμε με το νουμεράκι μας σαν το ΙΚΑ;

Όπως και να'χει, εξ'όσων κατάλαβα από το τηλεφώνημα αυτό, είναι στο χέρι μας να διαλέξουμε τι θέλουμε.
Πείτε ιδέες.
Τελευταία επεξεργασία από megatron και 15 Οκτ 2010, 20:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσθήκη ημ/νίας στον τίτλο
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό kkalop » 29 Ιαν 2008, 19:19

Η εξέταση είναι προγραμματισμένη για 21/02 πρωί (και καλά...)

Εγώ θα προτιμούσα να γίνει μια από τις δυο τελευταίες για να μην μπλέκω με τα άλλα μαθήματα που θέλω να δώσω και φάω το χρόνο μου περιμένοντας εκείνη την Πέμπτη να εξεταστώ.


Συμφωνώ ότι καλύτερο θα ήταν να γίνει το Σάββατο στις 23/02 για να τελειώσουμε τουλάχιστον με τα μαθήματα της κανονικής εξεταστικής και εξάλλου καλύτερα να περιμένουμε Σάββατο παρά να φάμε χρόνο μιας καθημερινής .

ευχαριστούμε Τζιμ-Μαικλ ... για τα κονέ σου  !!!    ;D ;D
αυτά από μένα
Άβαταρ μέλους
kkalop
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 17:48
Τοποθεσία: Λαμία
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό kormoranos » 29 Ιαν 2008, 19:40

Οπωσδήποτε συμφωνώ κι εγώ να μη γίνει η εξέταση την προγραμματισμένη ημέρα.
Το καλύτερο πιστεύω είναι το Σάββατο.
Απ' την άλλη, αφού είμαστε πολύς κόσμος, μια καλή ιδέα πιστεύω είναι να βγάλει καταστάσεις ο καθηγητής με ημέρες εξέτασης την Πέμπτη 21, το Σάββατο 23 και ίσως και κάποια άλλη μέρα μέσα στην επόμενη εβδομάδα αν δεν επαρκούν 2 ημέρες, και να δηλώνουμε εμείς πότε επιθυμούμε να εξεταστούμε.

Υ.Γ. Οι προτάσεις αυτές θα ληφθούν υπόψιν του καθηγητή ή συζητάμε αέρα πατέρα???
Άβαταρ μέλους
kormoranos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 14 Ιαν 2008, 11:56

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό kkalop » 29 Ιαν 2008, 19:44

Απ' την άλλη, αφού είμαστε πολύς κόσμος, μια καλή ιδέα πιστεύω είναι να βγάλει καταστάσεις ο καθηγητής με ημέρες εξέτασης την Πέμπτη 21, το Σάββατο 23 και ίσως και κάποια άλλη μέρα μέσα στην επόμενη εβδομάδα αν δεν επαρκούν 2 ημέρες, και να δηλώνουμε εμείς πότε επιθυμούμε να εξεταστούμε.


σωστό κι αυτό
Άβαταρ μέλους
kkalop
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 17:48
Τοποθεσία: Λαμία
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό sandra3 » 29 Ιαν 2008, 20:09

Όντως καλύτερα να γίνει το Σάββατο 23/2.Εγώ όταν τον είχα ρωτήσει μου είχε πεί να διαλέξουμε όποια μέρα θέλουμε,αρκεί να του έχουμε δώσει το πρόγραμμα-matlab νωρίτερα..Αλλά το θέμα είναι πως αν όλοι θέλουν Σάββατο πως θα γίνει?Όποιος προλάβει?:ppp
sandra3
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 14:38

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 29 Ιαν 2008, 20:17

Δεν είναι λόγια του αέρα, αρκεί να γνωστοποιηθούν και στον καθηγητή αυτά που λέμε εδώ. Το τόπικ αυτό έχει ως σκοπό να βρεθούμε όλοι σε συνεννόηση και να δούμε τι θα κάνουμε για να το μάθει κι ο καθηγητής μετά.

Απ'όσο βλέπω, η πλειοψηφία ζητάει άλλη μέρα από την Πέμπτη. Άρα πρέπει να συνεννοηθούμε με τον καθηγητή για το πώς και πότε εκτός την Πέμπτης να γίνει η εξέταση για να μην έχουμε και αυτό το περίμενε και τα όχι εγώ ήρθα πρώτος και πωωωωωω είναι άλλοι 7 που περιμένουν πριν από μενα...

Εγώ την Παρασκευή 1/2/2008 θα πάω ούτως ή άλλως από τη σχολή για κάποια άλλα θέματα οπότε θα τον ρωτήσω να δω.
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό kormoranos » 29 Ιαν 2008, 20:51

Το πρόγραμμα-matlab πρέπει να το δώσουμε νωρίτερα???
Πότε δηλαδή???
Άβαταρ μέλους
kormoranos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 14 Ιαν 2008, 11:56

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 29 Ιαν 2008, 20:59

Θα το ρωτήσω κι αυτό να δω τι παίζει
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό stavr » 29 Ιαν 2008, 21:11

Πιστεύω οτι η εξέταση πρέπει να γίνει Σαββατο οπωσδήποτε!Οι ενεργειακοί δίνουμε κι αλλο μάθημα τομέα την Πέμπτη και θα είναι σκότωμα...Απο την αλλη επειδή απο δευτέρα ξεκινάνε οι πτυχιακες με προγραμμα άγνωστο,οπότε παλι δεν ειναι ότι καλύτερο..Τουλάχιστον ας ορισθουν 2 μέρες εξέτασης(όταν τονν ειχα ρωτήσει αυτο ειχε προτείνει..) Σαββατο και Δευτερα και ας δηλώσει ο καθένας όποτε θέλει.............. :o
stavr
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 14:37

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό nikala » 30 Ιαν 2008, 00:37

Προσωπικά πιστεύω πως βολεύει καλύτερα να σπαστεί η εξέταση Σάββατο και Δευτέρα, η κάθε ομάδα να δηλωθεί σε μια από τις δύο ημερές εξέτασης και να ξέρει εκ των προτέρων τη μέρα και την ώρα που θα εξεταστεί, εφόσον εκείνες τις μέρες ο χρόνος θα ναι πολύτιμος (αν θέλουμε να δώσουμε κανα μάθημα στην πτυχιακή..)
Άβαταρ μέλους
nikala
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 15:24

Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό sandra3 » 30 Ιαν 2008, 02:11

Nαι αυτό είναι το καλύτερο.Θα τον ρωτήσουμε και θα δούμε. Μου είχε πει πάντως να διαλέξουμε μέρα και να του πούμε.Επιπλέον μου είπε να του έχουμε δώσει το πρόγραμμα πριν την ημέρα της εξέτασης για να το δει προφανώς.Δεν θα υπάρξει κάποια εξέταση στο πρόγραμμα σύμφωνα με τα λεγόμενα του.Απλά θα το τρέξει και θα δούμε μαζί τα αποτελέσματα.Τον κώδικα θα τον έχει ήδη ελέγξει.That's all i know.. :)
sandra3
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 14:38

Re: Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό iagros » 31 Ιαν 2008, 14:33

Μας φαίνονται τώρα ως καλές μέρες το Σάββατο και η Δευτέρα γιατί δεν έχει βγει ακόμα το πρόγραμμα της πτυχιακής και τα όργανα έχουν ήδη αρχίσει με τη μεταφορά των Τηλεπ. τη Δευτέρα 25/2.
Το καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι να αποφασίσει ο κ. Ρήγας το χρονικό διάστημα που κρίνει πως είναι απαραίτητο για την εξέταση της κάθε ομάδας και μετά να βγάλει ένα πρόγραμμα εξέτασης με την κάθε ομάδα σε συγκεκριμένη ώρα και μέρα. Έτσι θα γλιτώσουμε τις ουρές κατά τη διάρκεια της εξέτασης αλλά και το πάνε-έλα στο γραφείο του κ. Ρήγα για να κανονίσουμε τη μέρα της εξέτασης μας.
Τελευταία επεξεργασία από iagros και 31 Ιαν 2008, 14:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
iagros
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 22 Ιαν 2008, 23:16

Re: Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό LoVaBiLL » 31 Ιαν 2008, 15:05

Εγώ ψηφίζω Σάββατο.

Πιστεύω πως μια ολόκληρη μέρα φτάνει για να βολευτούμε όλοι.
Έδω ήταν έτοιμος να το κάνει όλο την Πέμπτη.

JimMichael περιμένουμε ενημέρωση για το τι θέλει με την
εργασία Matlab.
Άβαταρ μέλους
LoVaBiLL
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 01:18

Re: Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό kkalop » 31 Ιαν 2008, 15:41

ότι πει ο λόβαμπιλλλλλλλλλ
Άβαταρ μέλους
kkalop
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 17:48
Τοποθεσία: Λαμία
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Βιοϊατρική - Εξέταση

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 31 Ιαν 2008, 17:48

Οκ, αναμένετε στο pc σας
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες