Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Συζήτηση αποκλειστικά και μόνο για το site και το forum. Προτείνετε ιδέες και επισημάνετε προβλήματα που συναντάτε.

Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό nuovo » 24 Οκτ 2008, 23:21

To κλείδωμα του θέματος "Αίτηση για επαναφορά του παλιού skin στο forum" αποτελεί απαράδεκτη κίνηση φίμωσης από τον global moderator. Αιτούμαι λοιπόν από την ομάδα του φόρουμ να ξανανοιχτεί το topic αυτό, μια και βλέπω ότι έστω προς το παρόν η πλειοψηφία είναι με αυτά που προτείνω. Που ακόμα και αν δεν είναι σωστά, καλό θα ήταν να πείσετε και τους πιο "δύσκολους" χρήστες όπως εμένα.

Επίσης αποτελεί απαράδεκτη κίνηση να απαντάς στα ποστ και μετά να το κάνεις lock, μην επιτρέποντας έτσι στον άλλο να σου απαντήσει.
Έτσι, λοιπόν, όταν(κατά το αρχαίο ότε και αν) επανέλθει το τόπικ θα ήθελα να παρατεθεί από τον general moderator η ακόλουθη απάντηση σε αυτά που έγραψε-->
JimMichael έγραψε:Ή τελικά δεν έχω ιδέα από Ελληνικά & Αγγλικά ή τις λεκτικές υπερβολές τις κάνεις εσύ. Ή θα λες Γιάννης και θα εννοείς Γιάννης ή δε θα λες τίποτα.

Δυσκολεύεσαι να ακολουθήσεις πολύπλοκα σκεπτικά; Κάτι ανάμεσα στο άσπρο και στο μαύρο; Προφανώς μπορώ να μιλάω μεταφορικά, μπορώ να εκφράζω πολύπλοκα πράγματα και προφανώς αν κάποιος δεν τα καταλαβαίνει δεν σημαίνει ότι θα μου απαγορεύση να μιλάω. Δυστυχώς αν υπάρχει πρόβλημα ζήτα και την συμβουλή από τους υπόλοιπους της υπεύθυνης ομάδας του φόρουμ.
Όσον αφορά το τελευταίο "ή δε θα λες τίποτα", νομίζω το φρόντισες και πιθανόν να το φροντίζεις και στο μέλλον...μόνο οι απτές πράξεις θα αποδείξουν το αντίθετο.

JimMichael έγραψε:Δικά μου ποστ στο tracker δε θα δεις εκτός αν τίθεται θέμα επεξεργασίας του ποστ κάποιου ατόμου. Δεν είναι της αρμοδιότητάς μου.

Ναι, βλέπω όμως και δικά σου posts στα υπόλοιπα μέρη του φόρουμ... όπου εκφράζεις τις απόψεις σου(και καλά κάνεις). Προφανώς είσαι και χρήστης του φόρουμ και καλό θα ήταν ως χρήστης να ποστάρεις κι εσύ προβλήματα που συναντάς. (Πες μου ότι δεν κατάλαβες ότι εννοούσα αυτό...)

JimMichael έγραψε:Καλύφθηκαν κάποια άλλα πριν μπει σε πραγματική λειτουργία το site αλλά το ξαναλέω δεν βρέθηκαν όλα και συνεπώς δεν καλύφθηκαν όλα. Όμως, αυτό θέλαμε να πετύχουμε, να μας επισημάνετε κάτι που εμείς δεν το είδαμε πιο πριν.

Είναι ο λόγος που προτείνω να υπάρχουν μερικά boards εδώ, μερικά στο παλιό. Βήμα βήμα το beta-testing...
Ξέρεις είναι δύσκολο να ζουμε χωρίς downloads!
JimMichael έγραψε:Για τελευταία φορά το λέω:
Δεν είναι δυνατή η μετάβαση στο παλιό και γνωστό σε όλους forum. Ορισμένοι λόγοι αναλύθηκαν σε προηγούμενα ποστ.

Απάντησα σε αυτό με διάφορα επιχειρήματα (παλιό backup, εργαλεία μετατροπής phpBB-->SMF, μοιρασμένα boards) κι εσύ επιμένεις στο αδύνατο της υλοποίησης ... μηδενικά τεχνικά επιχειρήματα. Μέχρι τώρα απαντούσε σε αυτά ο χρήστης james, που έχει αναλάβει και το tracker και προφανώς ξέρει απο αυτά. Ίσως πρέπει να ερωτηθεί αυτός για το θέμα και τις 3 λύσεις που προτείνω.
Υ.Γ. παρακαλώ μη συνεχίζεις με τέτοια παραδείγματα με μικροηλεκτρονική κ.λπ. νιώθω ότι υποτιμάς την νοημοσύνη μας πλέον.
nuovo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 17 Οκτ 2008, 09:49

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 24 Οκτ 2008, 23:37

nuovo σε ακούω εδώ και πόση ώρα να λες για beta testing. Συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν κάτι καλό αλλά είναι κάτι το οποίο μπορεί να γίνει από όσους βρίσκονται καθημερινά στο forum και απλώς ασχολούνται με αυτό.

Κατά την γνώμη μου αν θες να συμβάλεις ουσιαστικά στην προσπάθεια αυτή γιατί δεν ασχολείσαι με την αναπτυξή του forum γιατί στα λόγια όλοι καλοί είμαστε αλλά στην πράξη όλοι μας τα χαλάμε. Αντί λοιπόν να κάθεσαι και να κάνεις κλικ από εδώ και από εκεί και να λες δεν δουλεύει αυτό και δεν δουλεύει εκείνο γιατί δεν μαθαίνεις και λίγη php καλό θα σου κάνει κιόλας. Φυσικά αν ξέρεις ακόμα καλύτερα (να ζήσει ο νέος Moderator...Άξιος!!!) .

Επίσης παρατηρώ ένα ξαφνικό ενδιαφέρον για τα downloads. Γιατί άραγε...
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό nuovo » 24 Οκτ 2008, 23:50

Vagoulas έγραψε:nuovo σε ακούω εδώ και πόση ώρα να λες για beta testing. Συμφωνώ μαζί σου ότι θα ήταν κάτι καλό αλλά είναι κάτι το οποίο μπορεί να γίνει από όσους βρίσκονται καθημερινά στο forum και απλώς ασχολούνται με αυτό.

Για αυτό λέω ότι μπορεί να γίνει ένα mix των δύο εκδόσεων με μερικά boards εδώ και μερικά στο παλιότερο, έτσι ώστε όσοι μπαίνουν στα boards που είναι εδώ να βοηθούν στο testing.

Vagoulas έγραψε:Κατά την γνώμη μου αν θες να συμβάλεις ουσιαστικά στην προσπάθεια αυτή γιατί δεν ασχολείσαι με την αναπτυξή του forum γιατί στα λόγια όλοι καλοί είμαστε αλλά στην πράξη όλοι μας τα χαλάμε. Αντί λοιπόν να κάθεσαι και να κάνεις κλικ από εδώ και από εκεί και να λες δεν δουλεύει αυτό και δεν δουλεύει εκείνο γιατί δεν μαθαίνεις και λίγη php καλό θα σου κάνει κιόλας. Φυσικά αν ξέρεις ακόμα καλύτερα (να ζήσει ο νέος Moderator...Άξιος!!!) .

Μέχρι τώρα και αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, παρά να περιφέρομαι και να λέω τι δεν δουλεύει. Τυχαίνει να γνωρίζω μερικά πράμματα από php. Αν μου κάνει πρόταση το φόρουμ με χαρά θα δεχτώ να βοηθήσω, προσπαθώντας πάντα να περάσω την άποψη μου ότι πρέπει το φόρουμ να δοκιμάζεται σταδιακά.

Vagoulas έγραψε:Επίσης παρατηρώ ένα ξαφνικό ενδιαφέρον για τα downloads. Γιατί άραγε...

Πολλαπλή καούρα έχω για τα downloads να πω την αλήθεια μου.:)

Θα ήθελα όμως να σε ρωτήσω και την γνώμη σου για το κλείδωμα του ποστ(το οποίο είναι και το θέμα του topic). Το βρίσκεις σωστό;
nuovo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 17 Οκτ 2008, 09:49

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 25 Οκτ 2008, 00:01

Σε βόλεψε ιδιαίτερα να κάνεις quote μέρος των post μου κι όχι ολόκληρα δίνοντας στον αναγνώστη να βγάλει το συμπέρασμα που εσύ επιθυμείς κι όχι το πραγματικό νόημα των λεγόμενών μου. Φυσικά και δε θα απολογηθώ για αυτό που έκανα, καθώς δε βρήκα τίποτα παράλογο. Αν κάποιος διαβάσει αυτά που γράφεις εδώ θα με θεωρήσει το πιο πιθανόν αυταρχικό και όποιο άλλο "κοσμητικό" επίθετο έρθει στο μυαλό του. Αλλά από τη στιγμή που τα πράγματα δεν είναι έτσι όπως τα περιγράφεις δε θα ασχοληθώ. Και δεν αισθάνομαι και την ανάγκη να το αποδείξω.

Από εκεί και πέρα το κλείδωμα του topic στο οποίο αναφέρεσαι έγινε για λόγο που αναγράφεται εκεί. Μια και είπα δε θα το ξαναπώ, δε θα το ξαναπώ.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 25 Οκτ 2008, 00:02

Η γνώμη μου είναι ότι το θεωρώ άκρως αντιδημοκρατικό ότι έκλεισε ένα topic χωρίς ουσιαστικό λόγο. Θεωρώ επίσης απαράδεκτο ότι είσαι γραμμένος από τις 18 Οκτώβρη και φωνάζεις γιατί την όχι και τόσο καλή λειτουργία του forum και επίσης το συγκρίνεις με το παλιό (πάντα φιλικά μιλάω χωρίς να θέλω να στην πω).

Στην θέση σου πάντως θα έκανα υπομονή μέχρι να τελειώσουν οι όποιες δυσλειτουργίες γιατί πραγματικά είναι μια πάρα πολύ αξιόλογη προσπάθεια η οποία πίστεψε θέλει πάρα μα πάρα πολύ κόπο. Πάντως δεν ξέρω αλλά μου δημιουργείς μια άποψη ότι δεν σέβεσαι τον κόπο του άλλου και λυπάμαι ειληκρινά όταν βλέπω άτομα τα οποία έχουν μηδαμινή ουσιαστική συμμετοχή στο forum με μόνο σκοπό να "αρμέγουν" σημειώσεις και λύσεις ασήσεων και επίσης να ζητάνε και λαγούς με πετραχείλια...
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 25 Οκτ 2008, 00:05

Διαφωνώ Vagoulas μαζί σου στο "αντιδημοκρατικό". Το θέμα του nuovo αυτό έχει απαντηθεί 3 φορές ήδη με την ίδια απάντηση και δεν γίνεται τίποτα άλλο από την ανακύκλωση των ίδιων λεγόμενων και των ίδιων απαντήσεων. Ποιος ο λόγος να συνεχίσει κάτι τέτοιο;
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 25 Οκτ 2008, 00:12

JimMichael έγραψε:Διαφωνώ Vagoulas μαζί σου στο "αντιδημοκρατικό". Το θέμα του nuovo αυτό έχει απαντηθεί 3 φορές ήδη με την ίδια απάντηση και δεν γίνεται τίποτα άλλο από την ανακύκλωση των ίδιων λεγόμενων και των ίδιων απαντήσεων. Ποιος ο λόγος να συνεχίσει κάτι τέτοιο;


Συμφωνώ ότι απαντήθηκε 3 φορές αλλά μπορεί να είχα να πω και εγώ κάτι όμως γιατί ίσως δεν με κάλυπτε η απάντησή σου. Γιατί λοιπόν να το κλειδώσεις?
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 25 Οκτ 2008, 00:16

Γιατί όπως και να'χει είναι τετελεσμένη απόφαση κι αμετάκλητη η μη επιστροφή στο παλιό forum, πράγμα που επίσης ειπώθηκε και τονίσθηκε εντόνως. Δεν έχει σημασία αν θα πεις κάτι εσύ ή ο οποιοσδήποτε. Γι'αυτό
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό nuovo » 25 Οκτ 2008, 00:18

Vagoulas έγραψε:Η γνώμη μου είναι ότι το θεωρώ άκρως αντιδημοκρατικό ότι έκλεισε ένα topic χωρίς ουσιαστικό λόγο.

Επικροτώ.
Vagoulas έγραψε:Θεωρώ επίσης απαράδεκτο ότι είσαι γραμμένος από τις 18 Οκτώβρη και φωνάζεις γιατί την όχι και τόσο καλή λειτουργία του forum και επίσης το συγκρίνεις με το παλιό (πάντα φιλικά μιλάω χωρίς να θέλω να στην πω).

Φιλικά κι εγώ να σου πω ότι θα μπορούσα π.χ. να είμαι γραμμένος και απο πιο παλιά. Επίσης το να υποστηρίζεις μια μηχανή για φόρουμ δεν νομίζω ότι είναι απαράδεκτο, ούτε το να ζητάς μια πιο ομαλή μετάβαση με λιγότερα προβληματα κλπ.
Vagoulas έγραψε:Στην θέση σου πάντως θα έκανα υπομονή μέχρι να τελειώσουν οι όποιες δυσλειτουργίες γιατί πραγματικά είναι μια πάρα πολύ αξιόλογη προσπάθεια η οποία πίστεψε θέλει πάρα μα πάρα πολύ κόπο.

Δεν διαφωνώ θέλει κόπο και κυρίως όταν το κάνει κάποιος για πρώτη φορά θέλει πάρα πολύ κόπο(μολαταύτασυνεχίζω να μην μπορω να το συγκρίνω με τον Itanium).
Vagoulas έγραψε: Πάντως δεν ξέρω αλλά μου δημιουργείς μια άποψη ότι δεν σέβεσαι τον κόπο του άλλου και λυπάμαι ειληκρινά όταν βλέπω άτομα τα οποία έχουν μηδαμινή ουσιαστική συμμετοχή στο forum με μόνο σκοπό να "αρμέγουν" σημειώσεις και λύσεις ασήσεων και επίσης να ζητάνε και λαγούς με πετραχείλια...

Να υποθέσω και αυτό φιλικά πάντα. Να απαντήσω κι εγώ φιλικά ότι μου δίνεις την εντύπωση ανθρώπου που βγάζει βιαστικά συμπεράσματα(εγώ το λέω πράγματι φιλικά). Έχω πει πολλές φορές ότι αυτό που κάνουν είναι σημαντικό. Επίσης δεν μπορείς να πεις ότι δεν βοηθάω στο μέγιστο βαθμό(που μου επιτρέπεται από το ίδιο το φόρουμ) αφού συζητάω όποια προβληματα βρίσκω ... προτείνω λύσεις, δίνω feedback, ποστάρω... Επίσης προσφέρθηκα και να βοηθήσω στην php. Στα σίγουρα, δεν μπορείς να πεις ότι είμαι ο κλασσικός αρμεχτής. Επίσης, θα πρότεινα στο φόρουμ να μπεις εσύ moderator μια και αυτά που λες είναι πολύ πιο ουσιαστικά από τα λεγόμενα του "προλαλήσαντα" πρασινισμένου φίλου μας.

Άντε καληνύχτα παιδάκια! Τα λέμε αύριο
nuovo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 17 Οκτ 2008, 09:49

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό Vagoulas » 25 Οκτ 2008, 00:21

JimMichael έγραψε:Γιατί όπως και να'χει είναι τετελεσμένη απόφαση κι αμετάκλητη η μη επιστροφή στο παλιό forum, πράγμα που επίσης ειπώθηκε και τονίσθηκε εντόνως. Δεν έχει σημασία αν θα πεις κάτι εσύ ή ο οποιοσδήποτε. Γι'αυτό


Ακριβώς αυτό που είπα και παραπάνω. Αποφασίσατε και διατάξατε να γίνει το forum από SMF σε joomla. Τέλος πάντων δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλά αυτό που θέλω να πω ότι καλό είναι να ακούγονται όλες οι γνώμες και να υπάρχει κλίμα φιλικό και συζητήσιμο.
Άβαταρ μέλους
Vagoulas
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 10 Ιαν 2008, 19:37
Τοποθεσία: Helsinki
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 25 Οκτ 2008, 00:40

Το κλίμα είναι πάντα φιλικό και συζητήσιμο. Απλά όταν εξαντλούνται αυτά που μπορούν να ειπωθούν για το εκάστοτε θέμα μπορεί να κλειδώσει. Για το συγκεκριμένο θέμα, τότε διάβασέ το και πες αν σε καλύπτει ή όχι. Αν μιλάμε γενικά δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη. Αν δε σε καλύπτει, πες μου γιατί και τότε θα πράξω αναλόγως.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό James » 25 Οκτ 2008, 09:26

@ Nuovo,
Προτείνεις συνέχεια τη λύση του "μερικά boards από εδώ μερικά στο παλιό" και ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις πρακτική εμπειρία σχετικά με κάτι από αυτά που λες. Αν το έχεις κάνει αυτό και αν είσαι στη συνέχεια σε θέση να ενώσεις τα δύο forums καλώς, να μας βοηθήσεις κι εμάς που δεν ξέρουμε αλλά τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου είναι πρακτικά αδιανόητο, ακόμα και με τα "αυτοματοποιημένα εργαλεία" που κυκλοφορούν.
(Μόνο) James
Άβαταρ μέλους
James
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 1740
Εγγραφή: 08 Ιαν 2008, 22:29
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό nuovo » 25 Οκτ 2008, 11:10

James έγραψε:@ Nuovo,
Προτείνεις συνέχεια τη λύση του "μερικά boards από εδώ μερικά στο παλιό" και ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις πρακτική εμπειρία σχετικά με κάτι από αυτά που λες. Αν το έχεις κάνει αυτό και αν είσαι στη συνέχεια σε θέση να ενώσεις τα δύο forums καλώς, να μας βοηθήσεις κι εμάς που δεν ξέρουμε αλλά τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου είναι πρακτικά αδιανόητο, ακόμα και με τα "αυτοματοποιημένα εργαλεία" που κυκλοφορούν.


Ναι έχω εμπειρία. Και προτείνω κάτι πάρα πολύ απλό. Την συνύπαρξη και του SMF σε δικό του site που θα βρίσκονται μερικά boards όπως μαθήματα, εσωτερικά θέματα κ.α. και την υπάρχουσα σελίδα όπου π.χ. θα υπάρχουν τα επιστημονικά νέα, η γενική συζήτηση και ώστε να μην υπάρχουν κοινά boards μεταξύ των δύο φόρουμ. Τα posts του SMF θα πηγαίνουν στην βάση του SMF τα posts του joomla-phpBB στην βάση της phpBB. Επίσης, μπορούν μερικά έτη στα downloads να είναι στο ένα φόρουμ, μερικά στο άλλο. Έτσι, και δεν θα χάσουμε την προηγούμενη λειτουργικότητα στο φορουμ, αλλά και σιγά σιγά θα μεταφέρονται boards boards και θα επιλύονται προβλήματα στο καινούργιο joomla-phpBB. Νομίζω ότι η λύση είναι πολύ απλή και κατανοητή και τώρα να ξεκαθαρίστηκε.
Τέλος αν ακόμα δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα εργαλεία phpBB σε SMF βάλτε ένα παλιό backup της βάσης SMF και σβήστε τα boards που δεν θέλετε να συνυπάρχουν με το joomla-phpBB.
Απλά πράμματα!
nuovo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 17 Οκτ 2008, 09:49

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό James » 25 Οκτ 2008, 11:18

Αν έχεις πρακτική εμπειρία σε αυτό ρώτησα. Στα λόγια όλα απλά είναι, το ξέρω. Έχεις, λοιπόν, κάτι χειροπιαστό να μας δείξεις; Έχεις κάνει παρόμοια δουλειά ώστε να μάθουμε κι εμείς; Αν ναι, μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας;
(Μόνο) James
Άβαταρ μέλους
James
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 1740
Εγγραφή: 08 Ιαν 2008, 22:29
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Αίτημα για ξεκλείδωμα του τοπικ για την επαναφορά του skin

Δημοσίευσηαπό nuovo » 25 Οκτ 2008, 11:21

Όχι δεν μπορώ γιατί πλέον δεν θα είμαι ανώνυμος. Φέρει και την υπογραφή μου η δουλειά μου. Επίσης, αυτό που σου λέω είναι υπερβολικά απλό για να μη μπορεί να γίνει. Προφανώς δεν θέλετε κάτι τέτοιο και το καλύτερο θα ήταν να το λέγατε αυτό από την αρχή.

@JimMichael
Αυτό που έλεγες συνέχεια είναι ότι ΔΕΝ γίνεται επανέλαμβανες 3 φορές τα ίδια και τα ίδια, επειδή μάλλον σου είπαν να επαναλλαμβάνεις το ίδιο τροπάρι. Κατα τα άλλα βλέπω ότι και ο james έχει περιέργεια για αυτά που λέω, είναι ίσως μια έμμεση αποδοκιμασία σε σένα από τον james... Να σου θυμίσω επίσης ότι φύγαμε εκτός topic και ότι αυτά θα έπρεπε να είναι στο προηγούμενο.
nuovo
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 17 Οκτ 2008, 09:49

Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron