Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Θέματα που αφορούν το τμήμα των Η.Μ.Μ.Υ.

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό paul21 » 17 Ιουν 2008, 15:10

νομίζω φίλε μου ότι για όλα τα μαθήματα υπάρχουν σελίδες , όχι μόνο στο e-class  αλλά και στο utopia...πάντως θα ήταν καλό , αν μπορούσε κάποιος να ανεβάζει τις βαθμολογίες στο forum (απευθύνομαι μόνο σε όσους πάνε στα νέα κτίρια ή και στους καθηγητές )...θα βοηθούσε πολύ ...πάντως απ' ότι φαίνεται δε γλιτώνουμε τις μεταφορές ... κάθε βδομάδα  θα είμαστε στα καινούργια κτίρια .....  >:( :o
Δε θέλω τζάκι , Δε θέλω σόμπα.... θέλω μονάχα της Original τη μπόμπα.
Άβαταρ μέλους
paul21
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 21:11

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό cmavr8 » 24 Ιουν 2008, 18:47

Μα εδώ υπάρχουν στην (επίσημη) γραμματεία της σχολής, και μάλιστα χωρίς κανένα έλεγχο.
Δε μου δείχνουν το βαθμό μου, και με διώχνουν. Δεν πιστοποιεί κανείς αν είμαι καν φοιτητής!
Ας φτιάξει το σύστημα με κωδικούς κλπ η γραμματεία, ας πάψει να τα δημοσιεύει, και δε θα χρειαστεί να τα ανεβάσουμε στο internet.

Μέχρι τότε εγώ τα μαζεύω εδώ.
cmavr8
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: 17 Μάιος 2008, 16:15
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό brera » 25 Ιουν 2008, 04:16

Eλάτε τώρα ρε παιδιά.Μην τα τραγικοποιούμε τόσο πολύ τα πράγματα.Σιγά τα προσωπικά δεδομένα που θα γίνει και κάτι αν μαθευτούν και σε όλη την Ξάνθη.'Εγραψες 10,9,5,1 ας φανεί.Τι θα γίνει δηλαδή;Θα το μάθουν οι άλλοι;;Και τι έγινε;
Ας πάψουμε ποιά να ζούμε με το φόβο.Μεθαύριο θα βάζουμε υπεύθυνες υπογραφές.Ας έχουμε και λίγο το θάρρος αυτών που κάνουμε..Δε λέω ότι δεν πρέπει να προστατεύουμε τα προσωπικά μας δεδομένα.Αλλά όταν είναι σοβαρά.
Mια χαρά κάνουν όσοι τα δημοσιεύουν εδώ και δεν χρειάζεται να τρέχουμε έξω.Ας γίνουν και περισσότεροι.Όχι παν να μας βοηθήσουν και τους βρίζουμε κιόλας. ??? ???
Alfa Romeo is love and passion...
Senza cuore saremmo solo macchine!!
Άβαταρ μέλους
brera
Γενικός Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: 05 Φεβ 2008, 18:30
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό laplace » 11 Οκτ 2008, 16:36

Ξέρετε αν τα εργαστήρια θα μεταφερθούν στα καινούγια? Δλδ γενικά ποιό είναι το πλάνο?
Τελευταία επεξεργασία από laplace και 11 Οκτ 2008, 16:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
laplace
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: 05 Φεβ 2008, 17:59

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό mpougatsas » 11 Οκτ 2008, 16:42

Σύμφωνα με ότι έχω ακούσει, κάποια στιγμή θα γίνουν και άλλα κτίρια στα Κιμμέρια (τώρα το πότε και αν θα τα προλάβουν τα εγγόνια μας, ένας Θεός και το ελληνικό δημόσιο το ξέρουν...). Εκεί θα υπάρχει χώρος για τα εργαστήρια, αφού απο όσα ξέρω λέγεται ότι θα αντιστοιχεί σχεδόν 1 κτίριο σε κάθε τομέα...
D.U.T.H. - Don't Use Thongs Here... :P
Άβαταρ μέλους
mpougatsas
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: 21 Μαρ 2008, 12:58
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Μετακόμιση Τμήματος ΗΜΜΥ

Δημοσίευσηαπό satoshi » 11 Οκτ 2008, 16:58

mpougatsas έγραψε:Σύμφωνα με ότι έχω ακούσει, κάποια στιγμή θα γίνουν και άλλα κτίρια στα Κιμμέρια (τώρα το πότε και αν θα τα προλάβουν τα εγγόνια μας, ένας Θεός και το ελληνικό δημόσιο το ξέρουν...). Εκεί θα υπάρχει χώρος για τα εργαστήρια, αφού απο όσα ξέρω λέγεται ότι θα αντιστοιχεί σχεδόν 1 κτίριο σε κάθε τομέα...

Το έχω ακόύσει και εγώ αυτό, αλλά «ουδέν μονιμότερο του προσωρινού».
Τα εργαστήρια (τουλάχιστον για τώρα) μένουν ως έχουν.
Εκτός βέβαια του υπολογιστικού....
Άβαταρ μέλους
satoshi
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Ιαν 2008, 19:01

Προηγούμενη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες

cron