Unistudent Και Επι Πτυχίω Φοιτητές

Θέματα που αφορούν το τμήμα των Η.Μ.Μ.Υ.

Unistudent Και Επι Πτυχίω Φοιτητές

Δημοσίευσηαπό tsm » 25 Σεπ 2008, 11:43

Δεν ξέρω κατα πόσο αυτό το θέμα οφείλει να απασχολήσει το forum. Είμαι φοιτητής Ηλεκτρολόγος Μηχανικός σε αρκετά μεγάλο έτος. Πρόσφατα η γραμματεία έβγαλε ανακοίνωση για παραλαβή κωδικών πρόσβασης στην ιστοσελίδα για υπηρεσίες φοιτητών Unistudent.

Όταν πήγα να παραλάβω τον κωδικό μου είπαν ότι δε δικαιούμαι κάτι τέτοιο όντας σε μεγάλο έτος. Αναγνωρίζω οτι φταίω εγώ και μόνο εγώ που έχω αργήσει τόσο να τελειώσω, αλλά αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να δω τη βαθμολογία σε οποιοδήποτε μάθημα δώσω, εκτός κι αν παρακαλέσω τον καθηγητή ή τη γραμματεία να μου το πούν. Θεωρώ ότι δε θα ήταν τόσος κόπος να γίνει μηχανογράφηση και για τους φοιτητές μεγάλου έτους, απο τη στιγμή που με υπεύθυνη δήλωσή τους σύμφωνα με το νέο νόμο, παρέτειναν τη φοίτηση κατά 5 έτη.

Θα ήθελα να ρωτήσω που θα πρέπει να επευθυνθώ, μήπως και καταφερω να με εντάξουν στη μηχανογράφηση, μιας και στη Γραμματεία μου λένε οτι δεν μπορει να γίνει τίποτα.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
tsm
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 25 Σεπ 2008, 11:34

Re: Unistudent Και Επι Πτυχίω Φοιτητές

Δημοσίευσηαπό Gilmour » 26 Σεπ 2008, 14:26

Τι καψώνια είναι αυτά;;; Εγώ στη θέση σου θα έκανα σαματά. Στην ανάγκη πήγαινε και στον προεδρο. Από τη στιγμή που η βαθμολογία θα βγαίνει μόνο εκεί, αναγκαστικά θα πρέπει να βρεθεί κάποιος τρόπος να σου δώσουν κωδικούς.
Gilmour
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 30 Μαρ 2008, 13:18

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες