Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Θέματα που αφορούν το τμήμα των Η.Μ.Μ.Υ.

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό fwtogenis_hmmy » 07 Μαρ 2012, 01:17

καλό ε??? τον κόβω απο ρίζα ότι ο κοσμήτορας μας που έχει χουμορ σίγουρα θα γελούσε
fwtogenis_hmmy
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 07 Μαρ 2012, 01:02
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό MNO » 07 Μαρ 2012, 01:19

fwtogenis_hmmy έγραψε:καλό ε??? τον κόβω απο ρίζα ότι ο κοσμήτορας μας που έχει χουμορ σίγουρα θα γελούσε


χαχαχαχαχαχαχα
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό AtplPilot » 07 Μαρ 2012, 01:26

fwtogenis_hmmy έγραψε:Πάει ενας κλέφτης σε έναν ημμυ απο ξάνθη , και του λέει τα λεφτά σου,τις πτυχιακές σου και την γκόμενα σου ή την ζωή σου??? Βρείτε την συνέχεια του ανεκδότου κυκλώνοντας το σωστό:
α) δεν έχω λεφτά
β)δεν έχω πτυχιακές
γ)δεν έχω γκόμενα
δ)ούτεεεεε λέφτα , ούτεεεεε πτυχιακές , ούτεεεεεεγκόμενα ούτε ζωή έχω!!!!!!!!! >:D O0


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAX O0 O0 O0 O0 O0 O0
live to fly|fly to live
Άβαταρ μέλους
AtplPilot
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 27 Ιαν 2009, 16:21
Τοποθεσία: 33000 ft

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό nairePAOK » 07 Μαρ 2012, 01:30

Ας το πάρουμε απόφαση οι μελλοντικές επι πτυχίο γενιές ,θα μείνουμε στην ηλεκτρολόγκα ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ.σε αυτη τη χώρα τα λύσαμε ολα στην παιδεία και το μοναδικό πρόβλημα που έμεινε ειναι οι πτυχιακες.αντι να διώχνουν αυτοί στο υπουργείο θέλουν να κρατάνε κόσμο
είναι αυτό που λένε ΗΜΜΥτρελος
nairePAOK
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 02 Σεπ 2010, 00:17
Τοποθεσία: Ηλεκτρολόγκα,το νησί των τρελών
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό fwtogenis_hmmy » 07 Μαρ 2012, 01:44

Εγώ προτείνω να θυσιάσουμε μια όμορφη ηλεκτρολόγο στον θεό ohm.. για να έχουμε την εύνοια των θεών! γτ ως γνωστόν η βία δεν είναι λύση- η λία είναι βίσση! ohmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!
fwtogenis_hmmy
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 07 Μαρ 2012, 01:02
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό fwtogenis_hmmy » 07 Μαρ 2012, 01:47

Lampros_Athanas έγραψε:Δεν πρέπει να βιαζόμαστε γιατί πριν λίγο έγινε ανασχηματισμός και υπουργός παιδείας έγινε ο κ.Μπαμπινιώτης οπότε πρέπει να δούμε και πως θα χειριστεί το θέμα....

πάμε αδιέξοδο να πνίξουμε τις πτυχιακές σε ένα μπουκάλι τζόνι?
fwtogenis_hmmy
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 07 Μαρ 2012, 01:02
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό AtplPilot » 07 Μαρ 2012, 02:21

live to fly|fly to live
Άβαταρ μέλους
AtplPilot
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 27 Ιαν 2009, 16:21
Τοποθεσία: 33000 ft

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό brera » 07 Μαρ 2012, 02:28

Παρακαλώ να μείνουμε ontopic.
Alfa Romeo is love and passion...
Senza cuore saremmo solo macchine!!
Άβαταρ μέλους
brera
Γενικός Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1327
Εγγραφή: 05 Φεβ 2008, 18:30
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό dimitrisg » 07 Μαρ 2012, 04:28

fwtogenis_hmmy έγραψε:Πάει ενας κλέφτης σε έναν ημμυ απο ξάνθη , και του λέει τα λεφτά σου,τις πτυχιακές σου και την γκόμενα σου ή την ζωή σου??? Βρείτε την συνέχεια του ανεκδότου κυκλώνοντας το σωστό:
α) δεν έχω λεφτά
β)δεν έχω πτυχιακές
γ)δεν έχω γκόμενα
δ)ούτεεεεε λέφτα , ούτεεεεε πτυχιακές , ούτεεεεεεγκόμενα ούτε ζωή έχω!!!!!!!!! >:D O0

xaxaxaxaxa klaiwwww!!!! +1
dimitrisg
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 09 Φεβ 2009, 17:11

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό chris » 07 Μαρ 2012, 07:29

για να μην εχει βγει καμια νεα ανακοινωση οι πτυχιακες θα γινουν κανονικα.Μπορει να ειμαστε λιγο ανοργανωτοι στο duth αλλα δεν ειναι ζωα να μας πουνε πτυχιακες γιοκ μια μερα πριν τις δωσουμε.Εξαλλου σχεδον παντα οι πτυχιακες παρανομες ηταν.Αν δεν ειχε τυχει ο συναδελφος να δει το εγγραφο της κ.Σαφηγιαννη δεν θα ξεραμε καν οτι υπαρχει θεμα.

....και ειστε τελειως @@@@(αυτολογοκρινομαι)...σε ενα σοβαρο θεμα που μας καιει, καθεστε και ασχολειστε με την ορθοφραφια του καθενος και βγαζετε τα κομπλεξ σας που διαβαζετε(...και δε χρειαζεστε πτυχιακες) ενω οι αλλοι επιναν ρετσινες.Τιμη και δοξα στη χωρα που εχει τετοιους μηχανικους.
chris
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 22 Μάιος 2011, 19:37

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό bilos » 07 Μαρ 2012, 10:17

Κατά τη γνώμη μου το θέμα των πτυχιακών μοιάζει πολύ με την παραμονή της χώρας στο ευρώ (τηρουμένων των αναλογιών φυσικά). Πρέπει να αντιμετωπιστεί σαν κεκτημένο. Δηλαδή σαν αναφαίρετο δικαίωμα των φοιτητών μετά το 9ο εξάμηνο να μπορούν να δίνουν ΟΛΑ τα μαθήματα που χρωστάνε με σκοπό να τελειώσουν όσο γρηγορότερα το επιτρέψουν οι συνθήκες. Υπάρχουν φοιτητές που έχουν ένα μάθημα χειμερινού εξαμήνου και π.χ. 4-5 εαρινού. Ας πάει καποιος να πει στα παιδιά οτι κάθονται τόσους μήνες εδώ για να δώσουν ένα μάθημα και ας κρίνει απο την αντίδραση τους πόσο ζωτικής σημασίας είναι οι εξετάσεις αυτές. Όσο για το πόσο καθυστερείς σε περίπτωση μη διεξαγωγής πτυχιακών; από 3 εως 9 μήνες+ (ημερολογιακά) για να μην πω την περίπτωση που χρωστάς ένα μάθημα για πτυχίο επειδή κόπηκες στην εξεταστική Φεβρουαρίου. Ψυχοφάρμακα..
Άβαταρ μέλους
bilos
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2008, 14:23

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό loukis » 07 Μαρ 2012, 11:06

Ακόμα πιο σημαντικό και από την αναβολή των πτυχιακών από την νέα χρονιά είναι το αν οι μεγάλοι καθηγητές της σχολής μας αποφασίσουν να κάνουν εξεταστικές υπέρ του φοιτητή.. Δηλαδή κάποιοι καθηγητές βοηθούν ήδη στις πτυχιακές, όταν δεν θα υπάρχουν πλέον πτυχιακές θα πνίξουν τον εγωισμό τους και να περνάνε κανένα φοιτητή που βρίσκεται στα τελευταία? Πλέον σε αυτή τη σχολή όλα απασχολούν τους καθηγητές εκτός από τα μαθήματα.. Τύπου: Χάνουμε στις εκλογές? κανένα πρόβλημα.. κατεβάζω θέματα από τον Άρη και δεν παρουσιάζομαι καν στις εξετάσεις... ή διαγράφηκε το μάθημα και άλλαξε τελείως η ύλη? κανένα πρόβλημα.. υποχρεώνω όσους το χρωστάνε να παρακολουθήσουν ξανά τα μαθήματα γιατί είναι πολύ δύσκολο να κάνω 2 γραπτά (άσχετα αν έχει καθηγητές που κατεβάζουν 4 διαφορετικά γραπτά μήπως και αντιγράψουμε...CIA και FBI γίναμε). Άρα στην τελική όλα εξαρτιούνται από τους καθηγητές.. Τώρα για νέους υπουργούς και τα λοιπά να μην έχουμε και πολλές ελπίδες γιατί πάνω κάτω όλοι τις ίδιες πολιτικές ακολουθούν..

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ!! :o :o
Άβαταρ μέλους
loukis
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 06 Δεκ 2009, 17:23
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό AtplPilot » 07 Μαρ 2012, 11:15

http://www.ee.duth.gr/files/ANAKOINOSH_ ... 1-2012.pdf και επίσημα πλεον.μενει να υπαρξει διαφορετικη αποφαση απο τη συγκλητο
live to fly|fly to live
Άβαταρ μέλους
AtplPilot
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 27 Ιαν 2009, 16:21
Τοποθεσία: 33000 ft

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό The_SiRe » 07 Μαρ 2012, 11:49

που εινια η ΔΑΠαρα οταν την χρειαζεσαι... τοσα χρονια ελεγε οτι περνουσε τις πτυχιακες στα τμηματα... φετος...???
The_SiRe
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15 Απρ 2009, 04:05

Re: Πτυχιακές Εξετάσεις Φεβρουαρίου 2012

Δημοσίευσηαπό mushroom » 07 Μαρ 2012, 12:00

Και πότε συνεδριάζει η σύγκλητος?
Άβαταρ μέλους
mushroom
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 20 Δεκ 2011, 18:21
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες

cron