[Hardware] Πωλούνται μέρη Η/Υ

Αγοράστε, πουλήστε, ανταλλάξτε hardware - software και ό,τι άλλο τραβάει η ψυχή σας. Απαγορεύονται warez, mp3 και ταινίες σε DiVX - VCD - DVD-R.

[Hardware] Πωλούνται μέρη Η/Υ

Δημοσίευσηαπό Alexander » 05 Μάιος 2009, 17:15

Κάρτα γραφικών: Abit ATI Radeon 9200 SE με μνήμη 128ΜΒ DDR 400ΜΗz σε ΑGP 8x, με χρονισμούς πυρήνα GPU στα 200ΜHz, RAMDAC clock στα 400ΜΗz και bit επεξεργασίας στα 64.

Τιμή: 15 ευρώ(συζητήσιμη)

Κάρτα γραφικών: Abit Siluro FX 5600 (δηλαδή με τσιπάκι της nVidia GeForce FX)με μνήμη 256ΜΒ DDR 400ΜΗz σε ΑGP 8x, με χρονισμούς πυρήνα GPU στα 325ΜHz, RAMDAC clock στα 400ΜΗz και bit επεξεργασίας στα 128.

*επειδή χρησιμοποιήθηκε για τρία χρόνια δεν έχω φυλάξει το κουτί της, οπότε θα δοθεί σε κατάλληλο σακουλάκι ή κουτί
Τιμή: 25 ευρώ(συζητήσιμη)

Μέσο εγγραφής CD: Sony CD-RW CRX230E με ταχύτητες εγγραφής CD στα 32x και ανάγνωσης CD στα 52x.

*επειδή χρησιμοποιήθηκε τελευταία φορά πριν τρία χρόνια δεν έχω φυλάξει το κουτί του, οπότε θα δοθεί σε κατάλληλο σακουλάκι ή κουτί
Τιμή: 10 ευρώ(συζητήσιμη)

Μόντεμ: SAGEM Fast 800 Pots για υποστήριξη internet ADSL(δηλαδή ταχύτητες έως και 8 Mbps)

Τιμή: 10 ευρώ(συζητήσιμη)

Καλώδιο τοπικού δικτύου(LAN): Hentek Network patch cable 5.0 m(καλώδιο μήκους 5 μέτρων που συνδέει το router που έχει πολλές εξόδους για Ethernet(όπως πχ ένα router με τέσσερις εξόδους Ethernet) με τον υπολογιστή)

*δε το χρησιμοποίησα καθόλου καθώς ο φίλος μου υποστήριζε ασύρματο δίκτυο κι έτσι αυτό μου περίσσεψε
Τιμή: 5 ευρώ
Τελευταία επεξεργασία από megatron και 27 Οκτ 2010, 19:08, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Διόρθωση τίτλου
Άβαταρ μέλους
Alexander
Full Member
 
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 01 Οκτ 2008, 17:19
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες