ερωτηση για τα εργαστηρια

Διδάσκοντες: Ι.Πρατικάκης, Επ. Καθηγητής

ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό MNO » 03 Μαρ 2009, 12:08

Τα εργαστηρια σημερα και αυριο θα γινουν? Εγω που ειμαι 2ο ετος γραφομαι κανονικα σε αυτα?
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό liakos » 03 Μαρ 2009, 12:25

δεν νομίζω να ξεκινάνε αμέσως .... έχω την εντύπωση οτι πρέπει πρώτα να γραφτείται(τουλάχιστον όταν ήμουν εγω πρώτο γραφόμασταν) ... πέρνα όμως μια βόλτα απο το εργαστήριο και ρώτα τους υπεύθυνους...
Άβαταρ μέλους
liakos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 16:15

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό MNO » 03 Μαρ 2009, 12:29

το εργαστηριο εχει πλεον μεταφερθει στην ΑΥ2 σωστα? δεν πιστευω να γινετε ακομα στα παλια κτηρια...
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό liakos » 03 Μαρ 2009, 12:39

αυτο πρώτη φορά το ακούω .....το εργαστήριο των μετρήσεων είναι στα μέσα κτίρια.... κτιριο ΙΙΙ στον 2 όροφο..
Άβαταρ μέλους
liakos
Jr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 16:15

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό Stokos » 03 Μαρ 2009, 14:19

MNO έγραψε:Τα εργαστηρια σημερα και αυριο θα γινουν? Εγω που ειμαι 2ο ετος γραφομαι κανονικα σε αυτα?

Αν είσαι 2ο έτος και ΔΕΝ έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια τότε πρέπει να πας να γραφτείς (όμως όχι αυτή την εβδομάδα γιατί όπως μου είπε ο κ.Μαραντάς δεν είναι έτοιμες οι καταστάσεις ακόμα). Αν έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια αλλά δε τα έχεις περάσει τότε πρέπει να πας περίπου μια εβδομάδα πριν τις εξετάσεις και να δηλώσεις ότι θες να δώσεις. (Μιλάω για Εξετάσεις Εαρινού Εξαμήνου και Επαναληπτικές Σεπτεμβρίου, εκτός αν είσαι στο πτυχίο οπότε δικαιούσαι ΚΑΙ Πτυχιακές Εξετάσεις).

MNO έγραψε:το εργαστηριο εχει πλεον μεταφερθει στην ΑΥ2 σωστα? δεν πιστευω να γινετε ακομα στα παλια κτηρια...

Στα παλιά κτίρια γίνεται όπως είπε ο συνάδελφος.
Stokos
 

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό MNO » 03 Μαρ 2009, 14:44

Stokos έγραψε:Αν είσαι 2ο έτος και ΔΕΝ έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια τότε πρέπει να πας να γραφτείς (όμως όχι αυτή την εβδομάδα γιατί όπως μου είπε ο κ.Μαραντάς δεν είναι έτοιμες οι καταστάσεις ακόμα). Αν έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια αλλά δε τα έχεις περάσει τότε πρέπει να πας περίπου μια εβδομάδα πριν τις εξετάσεις και να δηλώσεις ότι θες να δώσεις. (Μιλάω για Εξετάσεις Εαρινού Εξαμήνου και Επαναληπτικές Σεπτεμβρίου, εκτός αν είσαι στο πτυχίο οπότε δικαιούσαι ΚΑΙ Πτυχιακές Εξετάσεις).


εχω παρακολουθησει τα αρχικα εργαστηρια αλλα μετα στην μεση του εξαμινου σταματησα να πηγαινω οποτε ειχα πανω απο 2 απουσιες και δεν εδωσα εξετασεις, σε ποια κατηγορια συνκαταλεγομαι τωρα? :)
MNO
Sr. Member
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 11 Μάιος 2008, 20:45
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό JimMichael » 03 Μαρ 2009, 14:54

Πρέπει να τα ξαναπαρακολουθήσεις νομίζω. Εκτός αν ξέρεις ποιές εργαστηριακές ασκήσεις δεν έχεις κάνει και να το πεις αυτό στον κ. Μαραντά ή στον κ. Καρατζίνη, ώστε να σου πουν αν χρειάζεται τελικά να ξαναπαρακολουθήσεις από την αρχή ή να κάνεις μόνο αυτές που σου λείπουν.
Φίλοι και χρήμα, νερό και λάδι.
Άβαταρ μέλους
JimMichael
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 833
Εγγραφή: 12 Ιαν 2008, 00:20
Τοποθεσία: Athens
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: ερωτηση για τα εργαστηρια

Δημοσίευσηαπό Stokos » 03 Μαρ 2009, 15:05

MNO έγραψε:
Stokos έγραψε:Αν είσαι 2ο έτος και ΔΕΝ έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια τότε πρέπει να πας να γραφτείς (όμως όχι αυτή την εβδομάδα γιατί όπως μου είπε ο κ.Μαραντάς δεν είναι έτοιμες οι καταστάσεις ακόμα). Αν έχεις παρακολουθήσει τα εργαστήρια αλλά δε τα έχεις περάσει τότε πρέπει να πας περίπου μια εβδομάδα πριν τις εξετάσεις και να δηλώσεις ότι θες να δώσεις. (Μιλάω για Εξετάσεις Εαρινού Εξαμήνου και Επαναληπτικές Σεπτεμβρίου, εκτός αν είσαι στο πτυχίο οπότε δικαιούσαι ΚΑΙ Πτυχιακές Εξετάσεις).


εχω παρακολουθησει τα αρχικα εργαστηρια αλλα μετα στην μεση του εξαμινου σταματησα να πηγαινω οποτε ειχα πανω απο 2 απουσιες και δεν εδωσα εξετασεις, σε ποια κατηγορια συνκαταλεγομαι τωρα? :)


Πρέπει να τα ξαναπαρακολουθήσεις όλα.
Stokos
 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron