Re: Βαθμολογίες Εξεταστικής 2008

Re: Βαθμολογίες Εξεταστικής 2008

Δημοσίευσηαπό cmavr8 » 24 Ιουν 2008, 23:57

Ό,τι είχε σήμερα στη γραμματεία το ανέβασα..
Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω τώρα.. Ίσως απο βδομάδα, που θα έχουν φύγει και πολλοί..
cmavr8
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: 17 Μάιος 2008, 16:15
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Μπράβο σου ρε φίλε!!! :)

Δημοσίευσηαπό xitu » 25 Ιουν 2008, 02:07

Φίλε cmavr8, 1000 μπράβο αξίζεις. Δε φτάνει που έκατσες κι έκανες τόση δουλειά για να διευκολύνεις κόσμο να μην τρέχει μες τον καύσωνα στα καινούρια κτίρια, τα ακούς κι από πάνω.

Να 'σαι καλά, τρελή ιδέα είχες! Άντε μπας και ξυπνήσουν και οι καθηγητές μας κάποια στιγμή και αρχίσουν να μας τα ανακοινώνουν online. Ή έστω η γραμματεία. Αφού έτσι κι αλλιώς από υπολογιστή τα εκτυπώνουν, τους είναι τόσο δύσκολο να τα ανεβάζουν και σε μία ιστοσελίδα;;; (καλά, κάτι είπα κι εγώ τώρα!!! Όλα τα 'χε η Μαριωρή, ο φερετζές της έλειπε)
Δεν υπάρχουν παθητικοί καπνιστές, υπάρχουν αντιπαθητικοί αντικαπνιστές.
Άβαταρ μέλους
xitu
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Ιουν 2008, 00:49

Re: Βαθμολογίες Εξεταστικής 2008

Δημοσίευσηαπό cmavr8 » 25 Ιουν 2008, 10:43

Πάντως γίνεται μία κίνηση.. Δες εδώ.
Ελπίζω το Σεπτέμβριο να λειτουργεί το σύστημα και να βλέπουμε τα πάντα ηλεκτρονικά..

Αν όχι, ίσως κάνουμε κάτι για να πιέσουμε..

Πάντως το πιο σπαστικό για μένα είναι ότι δε μπορώ να πάω ό,τι ώρα θέλω.. νομίζω μόνο πρωί, μέχρι το μεσημέρι είναι ανοιχτή η "έξω" αίθουσα της γραμματείας. Άραγε παρασκευή στις 4 το απόγευμα θα είναι?
cmavr8
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: 17 Μάιος 2008, 16:15
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Re: Βαθμολογίες Εξεταστικής 2008

Δημοσίευσηαπό megatron » 25 Ιουν 2008, 11:30

Δν νομίζω να είναι ανοιχτή στις 4 του απογεύματος της Παρασκευής, γιατί κι εγώ πήγα χθες Τρίτη το απόγευμα στις 4, και ήταν κλειδωμένη η έξω πόρτα της γραμματείας.Πάλι καλά που υπάρχεις και συ cmavr8 ,αλλιώς.....
Παρεπιμτόντως, μήπως είδες αν έχει βγει το Σχέδιο? Πάνε σχεδόν 2 βδομάδες από τότε που δώσαμε.... ::)
Ευχαριστώ...
Άβαταρ μέλους
megatron
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 08 Απρ 2008, 17:46
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Όχι

Re: Βαθμολογίες Εξεταστικής 2008

Δημοσίευσηαπό cmavr8 » 25 Ιουν 2008, 11:43

Όπως ξανα είπα, ό,τι βρήκα το ανέβασα.
Από κει και πέρα, καλύτερα οποιοσδήποτε πήγαινε να έβγαζε μία φωτογραφία, έστω με κινητό, αν είναι αρκετά καλό, ώστε να μην πηγαίνουν όλοι..

Θα μπορούσαμε να το οργανώσουμε και καλύτερα, αλλά από Σεπτ. μάλλον θα έχει λυθεί το πρόβλημα.
cmavr8
Hero Member
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: 17 Μάιος 2008, 16:15
Φοιτητής ΗΜΜΥ: Ναι

Προηγούμενη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron